Про Україну не говорили: у США пройшли дебати кандидатів у віцепрезиденти

2 октября 2024

У США відбулись дебати між кандидатами у віцепрезиденти Тімом Волзом від Демократичної партії та Джей Ді Венсом від Республіканської. Теледебати пройшли у студії CBS News у Нью-Йорку 1 жовтня, повідомляє BBC.

Під час дебатів обговорювали, зокрема, ситуацію на Близькому сході, американську економіку, права жінок на аборт, міграцію та глобальне потепління. Кандидати у віцепрезиденти США майже нічого не говорили про Україну.

Щодо війни Росії проти України кандидат від демократів Тім Волз акцентував, що слова експрезидента Дональда Трампа про угоди з очільником Кремля Володимиром Путіним та лідером КНДР Кім Чен Ином є небезпечними та шкодять інтересам США.
 

Також під час теледебатів кандидати у віцепрезиденти США розкритикували один одного за підходи до зовнішньої політики, однак обидва погодилися, що підтримка союзників є необхідною.
 
На думку глядачів CNN, Ді Венс мінімально переміг Волза в дебатах. Так, 51% опитаних виборців відповіли, що Венс виступив краще, а 49% віддали перевагу Волзу.

До дебатів ті ж самі виборці віддавали перевагу Волзу як кандидату, від якого вони очікували сильнішого виступу: 54% проти 45%.

Нагадаємо, згідно з останнім опитуванням, віцепрезидентка США Камала Гарріс на 2% випереджає колишнього президента Дональда Трампа в найважливішому штаті Пенсільванія, що вагається.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Музикант-тезка т.в.о. голови СБУ з гумором відреагував на привітання українців із новою "посадою" 6 января 2026

Спецоперація "Рояль" з ліквідації Путіна: музикант-тезка т.в.о. голови СБУ з гумором відреагував на привітання українців із новою "посадою" Він зауважив, що навіть у день народження отримував менше повідомлень

У Каракасі сталася нова стрілянина 6 января 2026

За непідтвердженими даними, урядова гвардія начебто помилково відкрила вогонь по своєму дрону.

Дівочий оркестр та дует-сюрприз: Lama відзначить 20-річчя творчої діяльності сольником у Києві 6 января 2026

Важко повірити, але цього року гурт Lama - творчий тандем Наталії Дзеньків та Віталія Телезина - святкує 20-річчя свого існування. І з цієї нагоди артисти потішать шанувальників серією великих концертів у супроводі оркестру. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Реал Буд груп 5.0
Реал Буд груп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше