17 октября 2021
Блогерка Софія Стужук у першу річницю смерті колишнього чоловіка, Дмитра Стужука поділилася в Instagram їхніми архівними фото.
Жінка зізналася, що їй дуже важко вчитися жити без нього.
Як відомо, Дмитро помер незадовго до свого 35-річчя. Життя блогера та фітнес-тренера забрав COVID-19. Від Дмитра в Софії лишилося троє дітей: Девід, Лоліта та Олівія.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
США знищили третину ракетних запасів Ірану - ЗМІ 28 марта 2026
Тегеран все ж зберігає значний запас озброєння, і частину пошкоджених або захованих ракет можна відновити після закінчення бойових дій.
Росія веде інформаційну операцію проти країн Балтії 28 марта 2026
Росія демонструє свою слабкість та намагається відвернути увагу від того факту, що вона неспроможна захиститися від успішних українських контратак, наголосили у Латвії.
Масові бунти і пожежі: ситуація в портах Росії 28 марта 2026
Російські нафтоналивні порти Усть-Луга та Приморськ у ніч проти п’ятниці, 27 березня, зазнали нової атаки.