11 октября 2022
Європейський Союз має запровадити санкції проти офіційних осіб Ірану, відповідальних за жорстокі репресії проти учасників антиурядових протестів, які тривають в країні вже четвертий тиждень. "Ми забезпечимо, щоб ЄС наклав заборону на в'їзд для тих, хто відповідальний за ці жорстокі репресії, і заморозив їхні активи в ЄС", - завила у неділю, 9 жовтня, міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок газеті Bild am Sonntag, повідомляє AP.
Наймасовіші протести за останні роки спалахнули в Ірані 17 вересня і поширилися на всю країну. Спочатку вони були обумовлені вимогами припинити порушення прав жінок, але згодом набули антиурядового характеру. Влада країни жорстоко придушує протести: за різними оцінками були вбиті десятки людей, правозахисники кажуть про не менше 90 загиблих. Сотні протестувальників були заарештовані.
"Ті, хто б'є жінок і дівчат на вулиці, забирає людей, які не хочуть нічого іншого, крім вільного життя, свавільно заарештовує їх і засуджує до смертної кари, стоять на неправильній стороні історії", - наголосила Бербок.
При цьому вона не назвала жодних імен чи організацій, проти яких мають бути запроваджені санкції.
Раніше цього тижня Європейський парламент ухвалив резолюцію з закликом запровадити санкцій проти іранських посадовців, відповідальних за смерть 22-річної курдської жінки Махси Аміні та наступні репресії, зазначає AP.
Джерело: Українська служба DW
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Чи варто купувати парфуми на розлив? 17 апреля 2025
Не секрет, що брендові парфуми коштують недешево, втім є спосіб купувати улюблені аромати, причому оригінальні. Для цього достатньо купити парфуми на розлив і можете насолоджуватися!
BSA Global: надійна та вигідна доставка комерційних вантажів до ОАЕ 9 апреля 2025
Міжнародні вантажоперевезення мають велике значення для розвитку бізнесу. Об’єднані Арабські Емірати займають особливе місце в світовій економіці
Більшість американців назвали поганою ідею анексії Канади та Гренландії 8 апреля 2025
Коментарі Трампа щодо територіальної експансії позитивно оцінили 51% виборців-республіканців, а 28% - негативно