Путін підвищив зарплати суддям та прокурорам

25 сентября 2022

Разом з оголошенням у Росії мобілізації президент Володимир Путін розпорядився збільшити зарплати низці російських чиновників, зокрема, суддям та прокурорам. Це випливає із указів, опублікованих на офіційному сайті президента РФ.

Так, 23 вересня, за два дні після оголошення мобілізації, Путін наказав підвищити зарплати голови Слідчого комітету РФ, генерального прокурора РФ та суддям.

Крім того, Путін розпорядився підвищити виплати особам, які заміщають державні посади в Росії та посади федеральної державної цивільної служби.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Путін посилив покарання за відмову воювати. Також ЗМІ дізналися про намір російської влади найближчими днями закрити кордон через мобілізацію.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

НБУ випустив монету на честь міст Київщини 7 декабря 2022

НБУ випустив монету на честь міст Київщини

Випущено скло для смартфонів, якому не страшний бетон 6 декабря 2022

Corning представила друге покоління свого захисного скла для різних гаджетів з лінійки Gorilla Glass Victus. Воно перевершує конкуруюче скло, оскільки воно шкоджується при падінні з висоти 0,5 метра і менше.

Джамала розповіла про зустріч з Джулією Робертс, Джорджем Клуні, які підтримали Україну 6 декабря 2022

"Це було важливо почути": Джамала розповіла про зустріч з Джулією Робертс, Джорджем Клуні, які підтримали Україну На події також були присутні Ненсі Пелосі, Ентоні Блінкен, Боно та інші впливові люди США

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Sportlife 0.4
Sportlife

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое