Путін заплутався в цілях війни з Україною

14 июня 2023

У глави кремлівского режиму Володимира Путіна цілі "спеціальної військової операції" (так в Росії називають агресивну війну проти України – ред.) змінюються, але в той же час залишаються тими самими. Про це він сказав під час зустрічі з так званими "воєнкорами" у вівторок, 13 червня.

"Вони (цілі – ред.) змінюються відповідно до поточної ситуації, але загалом, звичайно, нічого ми міняти не будемо. Вони для нас мають фундаментальний характер", – заявив Путін.

Пояснюючи кроки, що робляться Росією, Путін зауважив: "Доведеться два кроки зробити від центру поля". Він нагадав, що Росія була і залишається налаштована на добрі стосунки з усіма сусідами, вона зокрема десятиліттями "годувала" Україну, але це все "не давало результату".

Також Путін повідомив, що Росія у разі продовження обстрілів своїх регіонів розгляне питання щодо створення "санітарної зони" на території України.

"Якщо це (обстріли – ред.) буде продовжуватися, тоді ми повинні будемо, мабуть, розглянути питання, я говорю це дуже акуратно, щоб створити на території України якусь санітарну зону на такому віддаленні, з якого неможливо було б діставати нашу територію", – сказав він.

Як відомо, Путін багаторазово називав нові цілі війни проти України. Одного разу він договорився до того, що назвав нинішні масові вбивства українців спробою припинити війну.

Крім того, на думку Путіна, Україна нібито може мати лише одного "справжнього гаранта" державності та суверенітету – саму Росію.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Москві затримали іранців, що святкували загибель Хаменеї 7 марта 2026

Авторка публікації на російському суді заявила, що "просто організувала зустріч, щоб посмажити шашлик".

Фінляндія передала Україні обладнання для ліквідації розливів нафти 7 марта 2026

Реагування на розливи нафти є важливим інструментом для зменшення шкоди довкіллю, зазначили у фінському посольстві.

Іран зробив заяву про Ормузьку протоку 7 марта 2026

Іран поки не перекривав Ормузьку протоку, танкери побоюються через неї проходити, заявили в МЗС країни.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Романча Роман 5.0
Романча Роман

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше