26 декабря 2013
В польском городе Устшики-Дольне на одной из оживленных улиц Санта-Клаус попал в больницу после ДТП.
51-летний мужчина и его 31-летняя помощница весело приветствовали толпу людей на рождественской ярмарке, пока их лошадь, напуганная сигналом автомобиля, не врезалась в стену.
Как передает Metro, Санта-Клаус и его помощница находилась в состоянии алкогольного опьянения и после аварии вели себя "словно только что вышли из ночного клуба".
По словам очевидцев, пара была явно не в том состоянии, чтобы общаться с детьми.
Следователи уже готовят паре обвинения за вождение в нетрезвом виде.
Напомним, возле одного из баров в Нью-Йорке после веселого празднования около десятка выпивших Санта-Клаусов устроили массовую драку.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Актор Михайло Жонін назвав імʼя ексколеги з РФ, який встромив йому ніж у спину та дав цинічну пораду в перші дні обстрілів 20 февраля 2026
"Він тут одружився і хрестив дитину!" Жонін назвав імʼя ексколеги з РФ, який встромив йому ніж у спину та дав цинічну пораду в перші дні обстрілів Актор емоційно висловився на його адресу
У Франції зафіксовано рекорд: 36 днів поспіль йдуть дощі 20 февраля 2026
Попередній рекорд зареєстрували восени 2023 року, коли в країні було 32 дощові дні поспіль.
В Китаї розробили перспективну флеш-пам'ять для штучного інтелекту 20 февраля 2026
В пошуках заміни звичній пам'яті, що виробляється в рамках техпроцесу КМОП і наблизилася до меж своїх можливостей, розробники знову і знову звертають погляд на пам'ять із сегнетоелектричними транзисторами FeFET. Вони мають значно вищу швидкість перемикання, ніж звичайні польові транзистори FinFET, не потребують живлення для збереження стану і споживають порівняно менше енергії. Але існували бар'єри, які заважали їм.