59-річна Белуччі представила нестандартну зйомку у дещо дивних місцях

21 июня 2024

59-річну італійську актрису Моніку Белуччі найчастіше звикли бачити в образах розкішної діви, у гламурному одязі, з коштовностями та на красивих локаціях.

Відійти від звичного лоску вирішило видання Beyond Noise, яке влаштувало акторці геть нестандартну зйомку у дещо дивних місцях. Зокрема, на знімках актриса позує у стильних луках на тлі підвальних труб, а також у холі, на будівництві й таке інше.

Зірка, до речі, раніше позувала у сукні українського бренду

фото Juergen Teller studio

Автори зйомки хотіли створити контраст між витонченістю моделі та урбаністикою локацій
фото Juergen Teller studio

Хутряна сукня - це щось точно нестандартне

фото Juergen Teller studio

фото Juergen Teller studio

Белуччі знялася у незвичній фотосесії

фото Juergen Teller studio

Як відомо, слідами Белуччі, принаймні у моделінгу, йде її старша дочка Дева. Дівчина є амбасадоркою бренду Dior, а також виходить на подіуми в рамках Тижнів моди і знімається для різноманітних глянців.

Нагадаємо, Белуччі має також молодшу доньку Леоні. Вона не так активно веде соцмережі, як її старша сестра, та цілеспрямовано уникає суспільної уваги. Обидві дівчинки, як відомо, народилися у шлюбі зірки з французьким актором Венсаном Касселем.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Зірка "Лісапетного Батальйону" розповіла, скільки вони заробляють 26 ноября 2025

"Мінімум 8 тисяч віддаємо ЗСУ". Зірка "Лісапетного Батальйону" розповіла, скільки вони заробляють Інколи буває до 20 концертів на місяць

Вчені виявили, що у ШІ поки є проблеми з розумінням каламбурів і гумору 26 ноября 2025

Спілкування людини з великими мовними моделями може бути цілком гармонійним і природним, поки штучний інтелект не зіштовхнеться з тонким гумором і подвійним змістом, закладеним у каламбурах. До такого висновку прийшли у своєму дослідженні британські та італійські науковці, на доповідь яких посилається видання The Guardian.

Польща придбає три підводні човни у Швеції 26 ноября 2025

Свої пропозиції надіслали шість країн. В результаті було обрано Швецію, яка запропонувала підводні човни типу A26 Blekinge.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Христина Кравців 5.0
Христина Кравців

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше