7 февраля 2022
Дочка співачки Олі Полякової Маша, яка вже давно є окремою від мами Instagram-персоною, вирушила на відпочинок у теплі краї.
Дівчина ще не встигла повідомити фанатам свою геолокацію, але вже зашерила фото себе у різних купальниках.
Маша опублікувала сторіс на тлі вбиральні у своєму Instagram.
А ще раніше Маша опублікувала зухвалі фото, на яких показала середній палець та вкотре довела, що не боїться бути собою.


Нагадаємо, Оля Полякова захищає своїх дівчаток від хейтерів та заохочує будь-які їхні особистісні прояви та творчі пошуки.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Українець на авто врізався в кортеж прем'єра Чорногорії 20 февраля 2026
Удар припав на першу машину супроводу, де перебували троє співробітників поліції - вони дістали поранення.
РФ передумала блокувати Telegram своїм військовим 20 февраля 2026
В російському уряді заявили, що не будуть обмежувати роботу Telegram у зоні "СВО" зараз, але сподіваються, що військові перейдуть на інші платформи.
Nissan відкликає понад 640 тис. SUV через проблеми з двигуном і трансмісією 20 февраля 2026
Nissan відкликає понад 640 тис. SUV через проблеми з двигуном і трансмісією