27 ноября 2024
Співачка Ірина Білик протягом повномасштабного вторгнення не афішувала, де перебуває її старший син, 25-річний Гліб Оверчук. Але хлопець сам розсекретив країну, де нині живе.
З нагоди 1000 днів повномасштабної війни Гліб із друзями взяв участь у мітингу в Барселоні, фото з якого виклав в сторіс свого Instagram, пише ТСН.
Старший син Білик, як виявилося, перебрався у Барселону
На знімках Гліб позує з дівчатами, які тримають в руках плакати з закликами звільнити з російського полону азовців та припинити війну.
Як відомо, в Україні чоловіки з 25-ти років є військовозобов'язаними і можуть бути мобілізованими
Як відомо, Оверчук займається музикою. На його сторінці у Facebook зазначено, що він перебуває у стосунках із дівчиною на ім'я Карла Віла, яка, судячи зо всього, є іспанкою і живе в Барселоні.
До слова, в Instagram Ірини Білик нема фотографій зі старшим сином, на відміну від молодшого - майже 9-річного Табріза.
Нагадаємо, раніше ТаблоID писав про усі гучні романи 54-річної Ірини Білик.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дизайнерський ремонт, але порожній холодильник: в якій квартирі живе інтерв'юерка Емма Антонюк і чому вона боїться озвучити орендну плату Разом з нею живуть кіт і пес, а в побуті допомагає хатня працівниця
Поліції РФ платять по 100 тисяч рублів за вербування на війну - ЗМІ 11 июля 2025
Процедура вербування проходить перед першим допитом: поліціянти "заманюють" росіян різними обіцянками.
Зірка "Гри в кальмара", якого недолюблювали глядачі, заспівав російською мовою 11 июля 2025
Зірка "Гри в кальмара", якого недолюблювали глядачі, заспівав російською мовою: хто з гравців виявився фанатом "русского міра" У серіалі звучала ця російська пісня