Емеральд похвалилася першим успіхом у боротьбі з колишнім чоловіком

12 ноября 2023

Колишня військовослужбовиця Євгенія Емеральд похвалилася першою перемогою у боротьбі з колишнім чоловіком Євгеном Стипанюком.

Як повідомила вона в Instagram, Стипанюку заборонили бачитися з їхньою спільною донькою.

"Вчора був - мій день! Відбулося засідання комісії Служби у справах дітей та сім'ї Дарницької райдержадміністрації. Розглядалася справа щодо встановлення графіку/можливості Євгена Стипанюка бачитися з донькою", - написала Емеральд.

Євгенія Емеральд з адвокатом

З її слів, по Стипанюку відкрито два кримінальні провадження щодо замаху на життя Євгенії та погрози її життю і здоров'ю.

Також, зазначила вона, Міноборони проводить розслідування щодо приналежності Стипанюка до військової служби, а до суду подано позов щодо припису заборони його наближення до Емеральд та доньки.

Скріншот з Instagram Євгенії Емеральд

"У зв'язку з цими фактами комісія одностайно проголосувала за те, щоб наразі не надавати Стипанюку жодних годин спілкування з донькою. Також за результатами вищенаведених справ призначать повторне засідання. Якщо ж ми виграємо суд щодо припису заборони наближення до пів року, це автоматично заборонить Стипанюку наближатися до мене та дитини", - додала Емеральд.

Вона зазначила, що це перша маленька перемога у відстоюванні гідності та безпеки.

Нагадаємо, на початку жовтня Євгенія Емеральд публічно заявила про аб'юз з боку свого колишнього чоловіка, Євгенія Стипанюка.

Слідом за нею, про знущання розповіла й попередня дружина військовослужбовця.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Фінляндія розглядає питання дозволу на ввезення ядерної зброї 24 апреля 2026

Пропозиція спрямована на забезпечення безпеки Фінляндії в непередбачуваній обстановці, заявили в Міноборони.

Гастрит може спровокувати передчасне старіння 24 апреля 2026

Хто б міг подумати, що гастрит навіть на таке здатен?

Лілія Ребрик попозувала перед камерою в ефектному луці з колготами в сіточку 24 апреля 2026

44-річна телезірка попозувала для фото в корсетному топі, жакеті кольору марсала і сітчастих колготах

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше