6 апреля 2026

Блогерку Сашу Бо (Олександру Тарнавську), яка вирушила з двома дітьми та мамою у подорож до Кенії, запідозрили у перебільшенні вартості поїздки після того, як у мережі обговорили озвучену суму – €40000 за поїздку із перельотом. Сумніви виникли після порівняння з цінами, які називають інші мандрівники та туристичні експерти.
Йдеться про її коментар щодо вартості подорожі, де зазначалося: "Скільки коштує така подорож у Кенію? Рівно €40000 з перельотом. Вартість індивідуальної подорожі стартує від €4000 з людини в сегменті Standart. Преміум сегмент – від €6500". Саме ця цифра й викликала активну дискусію у соцмережах.


Професійна мандрівниця, яка веде блог під ніком travel.liliya у Threads, заявила, що така сума не відповідає реальним витратам навіть для люксового відпочинку. За її словами, вона нещодавно повернулася з Кенії й була шокована від озвученої вартості.

Вона навела приклади цін у відомих готелях: зокрема, проживання у Giraffe Manor коштує близько $1440 з людини, а в Solio Lodge – $1238 за ніч у люксовому котеджі.

Туристка також наголосила, що альтернативні формати дозволяють отримати подібний досвід значно дешевше: наприклад, погодувати жирафів можна за €13, а відвідати заповідник із носорогами – приблизно за $70. Вона підкреслила, що її мета – показати доступніші варіанти подорожі, щоб "люди не перекреслювали собі мрії", і додала, що сама відвідала Кенію "разів у 15 дешевше".

У коментарях під її дописом користувачі розділилися в оцінках. Частина підтримала критику, зазначаючи, що навіть тривалі подорожі Африкою можуть коштувати значно менше. Інші ж зауважили, що індивідуальні тури, бізнес-клас, приватні гіди та ексклюзивні локації можуть суттєво підвищувати загальну суму. Деякі користувачі припустили, що €40000 – це витрати на кількох осіб, а не на одну людину.

"Хтось відпочиває за 1000, а хтось і більше 40000. ... Прорахуйте ідентичний тур на трьох, перельоти, трансфери, проживання, екскурсії та інше і вкажіть вартість. Або якщо це дешевше, то ж відразу зазначайте, чого не буде і чого не побачать люди. Всюди можна дешевше, але оцінюйте вартість якість та кількість послуг".
"За 40000 можна купити 3 африканських села і стати у них вождем племені".

"Нам кругосвітка на двох на 8 місяців (включно з Кенією і Танзанією) коштувала в 2 рази менше".
"Це ж індивідуальний тур суто для їхньої родини. Вони можуть собі це дозволити. Якби їм треба було дешевше, то їхали б дешевше. Все вартує тої ціни, яку готовий за це заплатити".
"Я їздила з чоловіком на 21 день самостійно. І були в Найробі і навколо, Амбоселлі, Масай Мара і тиждень в Малінді у океану, і ми вклались в 5000 доларів з перельотом".

"Сподіваюся, місцеві не знають, що їхні жирафи продаються як "ексклюзивний досвід" за ціною київської квартири".
"Може це помилка і мали на увазі 4000 а не 40000?"
"А ви не подумали, що вона їздила не сама а з двома дітьми та мамою і це ціна за усіх?"

Сама Саша Бо раніше ділилася деталями подорожі в Instagram. Вона вирушила до Кенії разом зі синами – 9-річним Данилом і 7-річним Євгеном, а також із мамою. Перші дні мандрівки родина провела біля озера Найваша, де зупинилася в готелі Lake Naivasha Sopa Resort.

Блогерка тоді розповідала, що встигла побувати на пішохідному сафарі та водній прогулянці озером у пошуках бегемотів. За її словами, під час поїздки вони побачили жирафів, зебр, антилоп гну, імпал, газелей, бабуїнів, пеліканів та інших тварин. Вона також описала насичений графік і тривалу дорогу до локації.

"Сьогодні ми находили п'ятнадцять тисяч кроків! Діти вирубались ще дві години тому, а я вам тут фотки відібрала, хоч завтра підйом о шостій ранку. Ця подорож варта тисячі кілометрів дороги!" – писала вона тоді.
OBOZ.UA повідомляв, що у 2025 році Саша Бо разом із дітьми опинилася в епіцентрі потужного землетрусу в Туреччині. За словами інтернет-діячки, вони вирушили на відпочинок, аби відволіктися від "стресової реальності" в Україні, проте пережили дуже неприємний досвід.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Від "Океану Ельзи" теліпає, а на "Квартал 95" принципово не піде: Садовий розповів, на чий концерт купив би квиток 16 июня 2026
Від "Океану Ельзи" теліпає, а на "Квартал 95" принципово не піде: Садовий розповів, на чий концерт купив би квиток Мер Львова проаналізував творчість українських зірок
Амінокислота, без якої сильно страждає печінка 16 июня 2026
Амінокислота гліцин надзвичайно важлива для печінки.
Apple знову відкладає випуск складаного iPhone 16 июня 2026
Apple знову відкладає випуск складаного iPhone