Різатдінова показалася у всіх купальниках, які взяла у відпустку

22 июля 2021

Гімнастка Ганна Різатдінова показала своїм підписникам, скільки і які купальники взяла у відпустку до Туреччини.

Відпочивати Аня полетіла на 7 днів, а бікіні взяла 6.

У своєму Instagram спортсменка виклала колаж з фото у всіх купальних костюмах.

Різатдінова відпочивала з сином Романом та батьками 

А ще Різатдінова розповіла фолловерам, чому серед усіх спортивних навантажень наразі обирає йогу.

Нагадаємо, саме у відпустці Ані відзначила своє 28-річчя та заявила, що вона вже не та наївна дівчина, якою була 5 років тому. 

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Dreame готує золоті смартфони з діамантами 18 февраля 2026

Dreame готує золоті смартфони з діамантами

Розробники систем штучного інтелекту все частіше орієнтують їх на вирішення математичних проблем 18 февраля 2026

Існуючі ШІ-моделі в більшості своїй спочатку були орієнтовані на суто гуманітарні питання, але поступово їхні творці починають усвідомлювати важливість вирішення з їхньою допомогою математичних задач. По-перше, це сприяє прогресу в наукових відкриттях. По-друге, це дозволяє використовувати досягнуті в математиці результати як метод демонстрації успіхів ШІ.

Інженер створив 10-грамову робо-птицю, яка розганяється до 31 км/год і керується зі смартфона 18 февраля 2026

Французький інженер Едвін Ван Рюмбеке (Edwin Van Ruymbeke) представив дрон-орнітоптер «Стриж» (Swift). Цей невеликий дрон імітує політ справжніх птахів, зокрема стрижа, завдяки активним маховим рухам крилами для створення підйомної сили. Керування здійснюється через мобільний додаток під iOS або Android, а сама модель позиціонується як найрозвиненіший і універсальний орнітоптер серед тих, які можна придбати за розумною ціною.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ify.ua 5.0
ify.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше