3 февраля 2026
Рада безпеки ООН у четверті роковини російського вторгнення Росії в Україну проведе проведе засідання щодо наслідків війни. Про це повідомив голова Радбезу, виконувач обов'язків постпреда Великої Британії при ООН Джеймс Каріукі, передає Укрінформ.
На пресбрифінгу, присвяченому головуванню його країни в Радбезі в лютому, дипломат наголосив, що питання України буде одним з пріоритетів: "Наші пріоритети стосуватимуться трьох конфліктів, які становлять найсерйозніші загрози міжнародному миру та безпеці на трьох континентах. Це Україна, Судан та Газа".
Каріухі наголосив, що Україна показує себе стороною миру, в той час як Росія "продовжує блокувати мирний процес і тероризувати Україну та її народ". Британія підтримує мирні зусилля президентів Володимира Зеленського і Дональда Трампа та засуджує російські удари по енергетичній інфраструктурі Києва та інших регіонів України.
Засідання 24 лютого не передбачатиме голосування за будь-які резолюції, оскільки, на думку голови Радбезу, це було б недоречним під час переговорного процесу, який триває.
Раніше повідомлялося, що ООН звернулася із закликом до припинення усіх збройних конфліктів на час Олімпіади.
Мельник в ООН: Трибунал над Росією сприятиме миру
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Відставка Стармера: які наслідки для України 23 июня 2026
Стармер йде у відставку з посади лідера Лейбористської партії та відкриває шлях до боротьби за посаду прем'єр-міністра Британії.
Експерти розповіли про смертельну небезпеку татуювань для деяких груп людей 23 июня 2026
Експерти розповіли, кому не рекомендується робити татуювання, оскільки це небезпечно для здоров’я. Згідно з твердженням…
Як життя ударило по найскандальнішому судді "Х-Фактора" Сосєдову: хотів вчити українську, але виявився запроданцем 23 июня 2026
Як життя ударило по найскандальнішому судді "Х-Фактора" Сосєдову: хотів вчити українську, але виявився запроданцем Після 2014 року політична позиція Сосєдова почала змінюватися