25 сентября 2022
Іран шкодує про погіршення відносин з Україною через повідомлення про постачання іранських безпілотників до Росії. Про це заявив офіційний представник МЗС Насер Канані, повідомляє ІRNA.
За його словами, Іран підтримує нейтралітет у конфлікті між Україною та РФ.
Канані також заявив про "необхідність політичного врегулювання суперечок".
Нагадаємо, вчора Міністерство закордонних справ України позбавило іранського посла акредитації, а також скоротило кількість дипломатів у посольстві Ірану у Києві.
Нагадаємо, радник глави Офісу президента Михайло Подоляк жорстко висловився щодо передачі Іраном безпілотників для Росії, заявивши, що Іран вирішив підтримати вбивства українців.
Раніше радник голови ОП Олексій Арестович сказав, що роль Ірану у російсько-українській війні не залишиться без відповіді західних країн, реакція обов'язково буде.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Slavia оголосила імʼя сина за місяць після його народження 9 июля 2025
Колишня дружина та колега співака Михайла Хоми (DziDzio), Ярослава Хома (Slavia) та її коханий, Андрій Павлюк, які у червні ощасливили новиною про народження сина, не стали довго тримати інтригу.
OnePlus представила смартфони Nord 5 та Nord CE5 на чіпах Qualcomm та MediaTek 9 июля 2025
OnePlus представила смартфони Nord 5 та Nord CE5 на чіпах Qualcomm та MediaTek
У Словаччині розпочався суд над стрільцем у Фіцо 8 июля 2025
Юраю Цинтулі висунуто звинувачення в особливо тяжкому злочині. Йому загрожує довічне ув'язнення.