17 марта 2016
В Пекине недовольный покупатель машины с разгона въехал в стеклянную витрину дилерского центра. Как объяснил мужчина, ему не понравилось качество автомобиля и он подал в суд на автоцентр. Однако отозвал иск после того, как сотрудники салона начали угрожать его жене.
В результате происшествия никто не пострадал. Полиция занялась расследованием инцидента.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Польщі відреагували на новину про можливий напад РФ 4 июля 2026
Польща готується до "різних" сценаріїв: найближчі місяці можуть виявитися "критичними", припускає прем'єр країни Дональд Туск.
Угорщина розблокувала шостий переговорний кластер для України - ЗМІ 4 июля 2026
Будапешт дозволив надіслати Україні та Молдові офіційний лист, який запускає процедуру відкриття шостого переговорного кластера.
Представлена четвірка кнопкових телефонів Nokia з платним ШІ-помічником 4 июля 2026
HMD не відмовилася від напрямку кнопкових телефонів, і остання лінійка моделей під маркою Nokia йде в ногу з часом. Пристрої Nokia 200 4G, 210 4G, 215 4G 2-го покоління та 235 4G 2-го покоління комплектуються вбудованим голосовим помічником з штучним інтелектом, доступ до якого здійснюється через кнопку в центрі п'ятипозиційної навігаційної кнопки.