17 октября 2021
Подружжя Володимир та Христина Остапчуки 15-го жовтня відзначили першу річницю свого шлюбу.
І з цієї нагоди закохані привітали одне одного в мережі та показали раніше неопубліковані фото зі свого весілля.
"Кохана моя. Як же довго я тебе чекав... Я шукав тебе в чужих голосах, чужих долях і чужих очах. Я вірив, що ти прийдеш, я знав, що твоя душа постукає в мої двері, я для цього залишив їх незамкненими. І ось Ти тут. З нашою першою річницею сімейного життя", - написав Вова.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Полякова у грайливому міні влаштовувала танці з дочкою і зятем на новорічній вечірці. Фото 1 января 2026
46-річна співачка Оля Полякова ефектно попрощалася з 2025-м і відсвяткувала прийдешній 2026-й у компанії родини.
Макрон анонсував нові зобов’язання щодо України 1 января 2026
Французький лідер у новорічному зверненні згадав про Україну. Вже у перших числах нового року у Парижі зберуться представники європейських та союзних держав для ухвалення нових рішень щодо захисту Європи і України.
Сергій Танчинець у день народження коханої оголосив про їхнє з нею одруження 1 января 2026
Фронтмен гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець 1-го січня привітав із днем народження свою кохану Юліану, а заразом розсекретив, що вона йому більше не наречена, а дружина.