Репер-воїн Ярмак пояснив, як культурна пропаганда Росії впливає на перебіг війни

20 сентября 2023

Відомий український репер Ярмак, який із перших днів повномасштабної війни поповнив лави ЗСУ, висловився про культурну експансію Росії в Україні. На думку артиста, саме навʼязування російських наративів через музику, блогерство та інший культурний продукт дуже сильно впливає на хід війни зараз. Виконавець пояснює, що країна-терористка виховувала байдужих громадян, а українці, які не змогли відмовитися від контенту ворога, також перейняли ці настрої.

Окрему увагу Ярмак звернув і на українських блогерів, які досі просувають у маси проросійські цінності. Своїми думками музикант поділився в інтервʼю для YouTube-каналу "Брати Яковлеви". 

"Всі ці фанати руского репу, моргенштернщини та всього іншого – я розумів, що вони повернуться. А вони абсолютно сформовані маргіналами. Їм пофіг на цю державу. Вони максимального рівня егоїсти, тому що в них це виховували. За це все мають нести відповідальність блогери, які виховували культуру "причина остановки", а зараз ми пожинаємо плоди всього цього. Культура – це неймовірний інструмент. Вона має вплив на мільйони", – переконаний Ярмак. 

Цей егоїзм, про який говорить репер, впливає на перебіг війни в Україні. Зомбовані російським культурним впливом українці не бачать сенсу воювати за рідну країну. 

"Скоро у нас не буде де брати мобілізаційні резерви через те, що наш ворог дуже сильно попрацював саме на культурному напрямку і просто заразив мозок великої кількості населення, всяких фанатів Шарія та інших ватних представників, що скоро на фронті не буде ким міняти хлопців, які втомилися. Вони такі: "Ми живемо в Україні, бо у нас банально є якісь квартира, робота, зона комфорту, але вмирати ми за цю країну не збираємося". Я таку філософію розумію, але не розділяю. Не розділяю в рамках тієї ситуації, яка зараз склалася, коли на нас жорстоко напали, вбивають дітей, жінок", – зазначив артист-воїн. 

Репер згадав, наскільки популярним був російський контент до повномасштабного вторгнення, а також перерахував, які "цінності" цей контент формував. 

"Ця культурна експансія будувала цілий ряд наративів. Вона вбила величезну кількість тих патріотів, які б могли в нашій країні зʼявитися... До 2022 року у нас просто провал був. У нас всі дивилися "ЧБД", російських блогерів і формувалися в цьому середовищі, в якому їм навʼязували такі життєві цінності: "Ми внє політікі", "свєрху разберутся", "я должен думать только о себе". От в принципі ми велику частину населення таку і отримали", – висловився співак. 

Серед українських блогерів він також виокремив скандальну Юлію Вербу, яка хизується в соцмережах безтурботним життям та ігнорує війну, зокрема збори на ЗСУ. Дівчина має багатомільйонну аудиторію, але не вважає за потрібне користуватися цим ресурсом для допомоги захисникам та наближення перемоги.

Ярмак прокоментував: "Верба – це наслідки російської блогерської пропаганди з наративами "Я поза політикою" і "Воюють політики, а страждає звичайний народ". І ось ми маємо те, що маємо". 

Як писав OBOZREVATEL, раніше Ярмак зізнався, що військові на фронті дозволяють собі давати волю емоціям. Зокрема, музикант, як і інші його побратими, міг розплакатися. Це відбувалося через втрати бойових товаришів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Росія змінила техніку запуску Shahed-136 2 ноября 2024

Росія змінила техніку запуску Shahed-136

Запалення слізного мішка: офтальмолог назвав основі причини та можливі ускладнення 1 ноября 2024

Сльози захищають очі від пересихання, бактерій та подразників. Носослізним каналом вони виводяться через ніс. Якщо в ньому формується пробка, порушується процес виведення сліз і розвивається запальний процес.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Магазин Pobuduj 5.0
Магазин Pobuduj

Отзывов: 2

Отличный врач 5.0
Отличный врач

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше