Рейтинг Трампа зріс після арешту

26 августа 2023

Рейтинг екс-президента США Дональда Трампа зріс після його формального арешту та оприлюднення фото з в’язниці. Згідно з опитуванням, проведеним Reuters та Ipsos, Трамп збільшує свій відрив в боротьбі за посаду кандидата в президенти від Республіканської партії.

Після того, як колишній президент був заарештований і звільнений під заставу в штаті Джорджія, 52 відсотки республіканців заявили, що віддають перевагу йому як кандидату в президенти. У серпні рейтинг був на рівні 47 відсотків.

Другим у списку від республіканців є Рон ДеСантіс, його підтримують 13 відсотків.

Reuters пише, що у гіпотетичному протистоянні між президентом Джо Байденом і Трампом, Трамп набирає 38% проти 32% у Байдена. Решта респондентів сказали, що не впевнені, що будуть голосувати або виберуть когось іншого.

Нагадаємо, 23 серпня Трамп здався за формальною процедурою у в'язниці округу Фултон штату Джорджія за більш як десятьма звинуваченнями, пов'язаними із його спробами скасувати результати президентських виборів у штаті у 2020 році.
 
Трамп провів у в'язниці трохи більш як 20 хвилин для оформлення документів і вийшов під заставу 200 тисяч доларів. У нього взяли відбитки пальців та зробили тюремне фото.

korrespondent.net

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Представлено смартфон Vivo X200T з процесором Dimensity 9400+, трьома 50-Мп камерами Zeiss та батареєю на 6200 мА·год 27 января 2026

Компанія Vivo вирішила розширити модельний ряд смартфонів серії Vivo X200, навіть незважаючи на те, що восени минулого року вже була представлена нова серія смартфонів Vivo X300. Оригінальні моделі Vivo X200 та X200 Pro були випущені ще в 2024 році. Нова модель Vivo X200T є більш доступним рішенням, але при цьому зберігає високу якість виконання, камери Zeiss та велику батарею з підтримкою швидкої зарядки.

За рік майже 600 тисяч росіян були оголошені банкрутами 27 января 2026

Загальна кількість фінансово неспроможних росіян з часу появи інституту судового банкрутства у 2015 році сягла 2,22 млн осіб.

План процвітання для України не містить дати вступу до ЄС - Єврокомісія 27 января 2026

Раніше ЗМІ повідомляли, що план передбачає прискорений вступ в ЄС та 800 млрд доларів інвестицій.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

AGRO MIX ELASRI and SCEPA SARL 0.4
AGRO MIX ELASRI and SCEPA SARL

Отзывов: 1

Студія ремонту 4.7
Студія ремонту

Отзывов: 1

Medosmotra.net 4.4
Medosmotra.net

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше