4 января 2023
Російська пропаганда продовжує просувати брехню про масову участь "польських найманців" у війні в Україні. Про це 2 січня написав у Twitter уповноважений уряду Польщі з питань безпеки інформаційного простору Станіслав Жарин.
Він опублікував скріншоти російських новин, у яких кремлівський політолог Олексій Подберезкін заявляє про "масові втрати серед польських добровольців". Пропагандист запропонував передати тіла поляків з фронту в Україні до посольства Польщі в Москві або створити для них окреме кладовище на окупованій Росією території України.
"Ця тема - постійний елемент пропагандистських зусиль у російському інформпросторі, спрямованих на російську громадськість", - наголосив Жарин.
За його словами, поширення російськими "експертами" неправдивого наративу про воюючі в Україні підрозділи польських солдатів є частиною прагнення Кремля зобразити Варшаву "розпалювачем війни".
Раніше російський пропагандист Володимир Соловйов закликав росіян "не боятися вмирати".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Принцеса Євгенія стане мамою втретє. Фото 5 мая 2026
Принцеса Євгенія Йоркська оголосила про свою вагітність. Вона та її чоловік, Джек Бруксбенк стануть батьками втретє. Принцеса показала миле фото старших дітей зі знімком УЗД
Без петрушки та селфі в туалеті: найдивніші заборони Met Gala та скільки коштує провести вечір серед найвідоміших зірок Фінансовий поріг участі у заході залишається одним із найвищих у світі
Вчені назвали ідеальну дозу кави, яка рятує психіку від вигорання 4 мая 2026
Багато хто не уявляє свого ранку без філіжанки запашної кави, але виявляється, що цей напій є не просто джерелом енергії, а й потужним захистом для нашої нервової системи. Нове масштабне дослідження доводить, що регулярне споживання кави у правильних дозах працює як дієвий "чит-код" проти емоційного...