30 сентября 2022
Влада РФ не реагує на поточні втрати під Лиманом у Донецькій області і не готується до потенційного колапсу на вказаній ділянці фронту. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) за 28 вересня.
Зазначається, що прорив Лиманського котла, ймовірно, матиме серйозні наслідки для російського угруповання у північній частині Донецької та західної частини Луганської областей і може дозволити українським військам загрожувати російським позиціям вздовж західного кордону Луганської області та в районі Сєвєродонецьк-Лисичанськ.
"Міністерство оборони Росії не відреагувало на поточні втрати в районі Лимана і не підготувалося до обвалення цієї ділянки лінії фронту, що, ймовірно, ще більше знизить і так низький бойовий дух росіян", - наголосили аналітики.
За даними ISW, українські сили продовжують досягати значних успіхів у районі Лимана, наступаючи з півночі по дузі Зелена Долина - Колодязі та з південного сходу в обхід Ямполя.
При цьому влада РФ спрямовує нещодавно мобілізованих і недостатньо навчених новобранців для посилення залишків різних підрозділів, що сильно деградували, зокрема "елітних".
Раніше повідомлялося, що ЗСУ укріпили позиції на околицях Лимана.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Княгиня і князівна Монако в вишуканих сукнях постали на святковому родинному фото 8 декабря 2025
Князь Монако Альбер ІІ зі своєю дружиною, княгинею Шарлін та 10-річними дітьми-двійнятами Жаком та Габріеллою попозували для різдвяної листівки.
Вчені винайшли тактильний дисплей, який «оживає» під пальцями 8 декабря 2025
Вчені з Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі розробили технологію тривимірних дисплеїв, зображення на яких можна не лише бачити, а й фізично відчувати. Як повідомляється в статті, опублікованій в журналі Science Robotics, нова система використовує «оптотактильні поверхні», що складаються з пікселів розміром у кілька міліметрів, які при короткочасному опроміненні світлом піднімаються, формуючи відчутні випуклості.
iPhone 16 став найпродаваним смартфоном у світі в третьому кварталі 2025 року 8 декабря 2025
За даними Counterpoint Research, iPhone 16 став найпродаванішим смартфоном у світі за підсумками третього кварталу 2025 року. Apple та Samsung зайняли по п’ять місць у топ-10, на які припало 20 % від глобального обсягу продажів смартфонів за тримісячний період. Зазначається, що вперше в історії смартфони з підтримкою 5G зайняли перші п’ять місць рейтингу, що свідчить про перехід цієї технології в розряд стандарту та її ключову важливість для споживачів у всіх регіонах.