З РФ уже виїхали більше росіян, ніж увійшли в Україну у лютому - розвідка

30 сентября 2022

Через сім днів після того, як президент Володимир Путін оголосив про часткову мобілізацію, стався значний відтік росіян, які прагнули уникнути призову. Про це повідомляють британські розвідники.

Хоча точні цифри невідомі, у розвідці Міноборони Великобританії припускають, що вони перевищують розмір загальних сил вторгнення, які Росія виставила проти України у лютому 2022 року.

Серед тих, хто намагається виїхати з Росії, значна кількість - це забезпечені та добре освічені люди.

"Якщо поєднати їх з мобілізуючими резервістами, внутрішні економічні наслідки через зменшення кількості робочих рук та прискорення витоку мізків, ймовірно, ставатимуть все більш суттєвими", - йдеться в повідомленні.

 Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін оголосив про часткову мобілізацію в Росії 21 вересня. Пізніше стало відомо, що у Росії планують закрити кордон для всіх чоловіків та жінок, які можуть потрапляти під мобілізацію.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Где выгодно купить игрушки для котов 6 декабря 2022

Если вам нужны игрушки для котов, купить их – не проблема. Главное – найти такую торговую точку, где представлен достаточно обширный ассортимент и возможность подбора качественного товара по лояльной цене

Фінляндію підштовхнули в НАТО ядерні погрози РФ - міністр 5 декабря 2022

Хоч сама Фінляндія не прагне мати ядерну зброю, їй треба було знайти можливості захисту. Саме тому вона відмовилась від нейтралітету, якого дотримувалась від часів Другої світової війни, каже міністр закордонних справ.

Поліція Іспанії з'ясувала, звідки було відправлено листи з вибухівкою 5 декабря 2022

Більшість із надісланих пакетів вдалося знешкодити, хоча внаслідок спалаху одного з пристроїв легко постраждав співробітник українського посольства.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Smartsolutions 5.0
Smartsolutions

Отзывов: 1

Роддом номер 2 5.0
Роддом номер 2

Отзывов: 2

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое