10 августа 2022
РФ не змогла створити боєздатну бойову піхоту у достатній кількості, щоб забезпечити суттєве просування на Донеччині. Про це йдеться у звіті Міноборони Великобританії, опублікованому 9 серпня.
Зазначається, що минулими вихідними російська армія продовжувала концентрувати зусилля на укріпленні оборони півдня України та атакувала українські позиції в Донецькій області.
За даними британської розвідки, за останні 30 днів найуспішнішим напрямком для Росії на Донбасі став Бахмутський. Однак за цей час військам РФ вдалося просунутися лише на десять кілометрів.
На інших ділянках регіону, куди Росія намагалася прорватися, її сили за цей же час просунулися не більш ніж на три кілометри, що напевно значно менше від запланованого.
"Незважаючи на інтенсивне використання артилерії в цих районах, Росія не змогла створити боєздатну бойову піхоту в достатній кількості, щоб забезпечити більш суттєве просування вперед", - підсумували британські військові.

Раніше в Міноборони Британії заявили, що війна Росії з Україною входить у нову фазу.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Барських напередодні нового року потішив своїх шанувальників музичним релізом "Не складається" 31 декабря 2025
35-річний співак Макс Барських напередодні нового року потішив своїх шанувальників музичним релізом "Не складається".
Саліванчук у звабному луці поділилася легким рецептом лазаньї та секретом вдалого соусу бешамель. Відео 31 декабря 2025
40-річна акторка Анна Саліванчук в Instagram поділилася швидким рецептом запашної лазаньї, яку легко повторити вдома.
Лідери Європи провели нові переговори щодо України 31 декабря 2025
Відбувся "черговий раунд консультацій" за участю європейських і канадських партнерів. Вони вважають, що війна може завершитися швидше, ніж очікувалося.