16 июня 2023
Центральна виборча комісія РФ призначила проведення так званих "виборів" у тимчасово окупованих областях України на 10 вересня 2023 року. Про це повідомляють РосЗМІ.
Псевдовибори планують провести у так званих "ДНР" та "ЛНР", а також захоплених частинах Запорізької та Херсонської областей.
Як відомо, 10 вересня відбудуться і вибори у Росії.
У "єдиний день голосування" заплановані вибори вищих посадових осіб у 20 суб'єктах країни-агресора, а також додаткові вибори депутатів Держдуми щодо чотирьох вакантних місць за одномандатними виборчими округами.
Нагадаємо, у Кремлі мають намір продовжувати русифікацію окупованих територій, легалізувавши захоплення частини України за допомогою псевдовиборів.
Як повідомолялося, у РФ внесли зміни до закону Про військовий стан, які дозволяють проводити вибори на окупованих територіях та депортувати мешканців.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві двоє хлопців зґвалтували 19-річну дівчину: одного з них суд відправив під домашній арешт 9 сентября 2025
У Києві двоє хлопців зґвалтували 19-річну дівчину: одного з них суд відправив під домашній арешт. Подробиці справи Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років
Через рік після розлучення Лопес зводила на шопінг 13-річного сина Аффлека 9 сентября 2025
Дженніфер Лопес підловили на прогулянці та люксовому шопінгу з сином Бена Аффлека
AnTuTu назвав найпопулярніші пристрої Apple: старі моделі попереду 9 сентября 2025
AnTuTu назвав найпопулярніші пристрої Apple: старі моделі попереду