РФ вербує німецьких військових через сайт знайомств

17 апреля 2023

Спецслужби Росії намагаються вербувати військових та політиків у Німеччині через платформу для знайомств онлайн Tinder, повідомляє видання Welt Am Sonntag.
 
Зазначається, що росіяни шукають у Tinder профілі політиків чи співробітників Бундесверу для отримання інформації, зокрема про події в Україні.
 
Інформація про використання російськими шпигунами Tinder була озвучена під час наради в Німеччині, в якій взяли участь військові низки країн НАТО.
 

"Співробітники інших спецслужб (наприклад, Росії) використовують соціальні мережі для встановлення контактів з військовими Бундесверу, щоб спробувати дізнатися інформацію або, за потреби, завербувати їх", - заявили у службі військової контррозвідки Німеччини.
 
Раніше у розвідці Фінляндії заявили про послаблення шпигунства РФ після висилки російських розвідників та відмови у видачі віз.
 
РФ не намагається перекрити США доступ до своїх спецслужб - NYT

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Потап та Каменських вперше за довгий час показалися разом в Іспанії 27 июля 2025

Співачка Настя Каменських та її чоловік, репер Потап засвітилися коло басейну з українським блогером Яном Го (Яном Гордієнком) в Іспанії. 

У Грузії стартували навчання НАТО 26 июля 2025

Навчання проходять у двох країнах регіону - Грузії та Туреччині, що, за словами грузинської сторони, сприяє зміцненню регіональної співпраці.

Кароль без мейкапу наробила селфі з незвичною укладкою 26 июля 2025

Співачка Тіна Кароль доволі часто тішить прихильників численними селфі, які робить всюди. До того ж, 40-річну зірка не боїться показуватися без мейкапу. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Зламанець Василій 0.3
Зламанець Василій

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше