22 сентября 2022
Російський автомобільний завод Москвич планує випускати 300 000 автомобілів на рік. Стільки ж резервістів буде мобілізовано. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков у Twitter у середу, 21 вересня.
"Автозавод Москвич планує випускати 300 000 автомобілів на рік. Кремль: виклик прийнято - буде мобілізовано 300 000 резервістів. Російські солдати гинуть у війні проти України. Їхні родичі отримують у нагороду автомобіль. Цінність життя та підтримка економіки в Росії", - зіронізував український чиновник.
Зазначимо, що Росія видає частині сімей загиблих солдатів автомобілі російського виробництва. Родичі померлих військовослужбовців часто змушені позувати на тлі такої "компенсації" для пропагандистських ЗМІ.
Нагадаємо, Путін оголосив у РФ часткову мобілізацію.
Міністр оборони РФ Сергій Шойгу у свою чергу заявив, що в ході цієї мобілізації планується призвати 300 тисяч резервістів.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Путін вдруге з початку року збільшив військо РФ 14 июня 2026
Чисельність ЗС Росії тепер становить 2 399 130 осіб, що на вісім тисяч більше, ніж до цього.
Чому iPhone залишається одним із найкращих смартфонів та як вигідно купити гаджети Apple 13 июня 2026
Смартфони Apple вже багато років залишаються еталоном якості, продуктивності та надійності. Для багатьох користувачів iPhone це давно вже не просто телефон, а універсальний пристрій для роботи, навчання, спілкування та розваг
Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 13 июня 2026
Суд визнав, що він намагався "спровокувати" Пхеньян, аби використати його реакцію як привід для запровадження воєнного стану.