Росія атакувала Київщину ракетами й дронами: є загиблий, з-під завалів врятовано вісьмох людей

23 февраля 2026

Уночі та вранці 22 лютого Росія масовано атакувала Київщину дронами та ракетами. Наслідки зафіксовано у п'яти районах області: пошкоджено приватні будинки, складські приміщення і гаражі, спалахнули пожежі.

У Фастівському районі з-під завалів потрощених будинків врятували вісім людей, загинув чоловік, у Бориспільському – постраждала жінка. Про наслідки ворожої атаки розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник.

Що відомо про атаку РФ на Київщину та її наслідки

За словами посадовця, під ударами ворожої армії пристоличний регіон перебував уночі та зранку.

"Ворог здійснив чергову масовану ракетно-дронову атаку по мирних населених пунктах і об’єктах критичної інфраструктури області. Станом на зараз наслідки зафіксовано у п’яти районах", – йдеться у повідомленні.

Бориспільський район

Там унаслідок ворожої атаки пошкоджено приватний будинок. Є інформація про постраждалу.

"Попередньо, жінка отримала травми від уламків скла — їй надається необхідна медична допомога", – повідомив Калашник близько 8 години ранку.

Також у Бориспільському районі виникла пожежа господарчої будівлі ферми. До 8 ранку загоряння вдалося локалізувати.

Броварський район

У Броварському районі пошкоджено 10 приміщень у гаражному кооперативі. Пожежу ліквідовано до 08:00.

Фастівський район

Там пошкоджень зазнали п’ять приватних будинків.

"Попередньо з-під завалів врятовано 8 осіб. Серед них – одна дитина", – зазначив Калашник.

Згодом начальник КОВА повідомив, що російський удар по Фастівщині обірвав життя людини.

"Унаслідок масованої ворожої атаки на нашу область у Фастівському районі від отриманих травм загинув 49-річний чоловік. Це ще одне обірване життя, ще одна родина, яка втратила рідну людину через підступність і жорстокість ворога. Важко підібрати слова, коли гинуть мирні люди. Висловлюю щирі співчуття родині та близьким загиблого. Розділяємо ваш біль", – зазначив посадовець.

Бучанський район

У Бучанському районі пошкоджено два приватні будинки та автомобіль.

Обухівський район

В Обухівському районі зафіксовано пошкодження складських приміщень та приватного будинку.

"Усі оперативні служби працюють на місцях. Триває ліквідація наслідків атаки та фіксація завданих збитків. Людям надається вся необхідна допомога", – додав начальник Київської ОВА.

Як писав OBOZ.UA, уночі та зранку 22 лютого РФ атакувала Україну дронами, балістикою та ракетами зі стратегічних бомбардувальників. Основний удар, як випливало з повідомлень моніторингових каналів, було спрямовано на Київ та Київську область.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Швеція затримала підсанкційний танкер через розлив нафти 4 апреля 2026

Літак берегової охорони Швеції виявив розлив нафти на схід від острова Готланд - на той момент пляма розливу простягалася на 12 кілометрів.

В Нідерландах створили першу в світі «сонячну» черепицю з гнучкою плівкою з перовскиту та ефективністю 12,4 % 3 апреля 2026

В Нідерландах розроблено першу в світі сонячну черепицю з використанням тонких плівок перовскита. У нового елемента порівняно невисока ефективність, зате завдяки йому черепична дах виглядатиме як звичайний дах, а не як набір встановлених під кутом сонячних панелей. «Сонячна» черепиця готова до масового виробництва і цілком може стати невід'ємним елементом міської архітектури, поєднуючи виробництво електрики та естетику будівель.

Три країни блокують в ООН резолюцію щодо Ормузької протоки 3 апреля 2026

Усі три країни, які виступають проти силового розблокування протоки, є постійними членами Радбезу ООН і мають право вето.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Global Repatriation Group 5.0
Global Repatriation Group

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше