26 декабря 2023
Росіяни готують експедицію в Африку для пошуку найманців для своєї колоніальної загарбницької війни проти України. Про це сьогодні, 25 грудня, повідомив Центр національного спротиву
Повідомляється, що зараз ворог проводить рекрутингову кампанію у Курській області, де планує набрати від 50 до 100 солдатів і офіцерів для наповнення так званого "Африканського корпусу".
"Останній РФ створює як заміну найманцям ПВК Вагнер, які діяли в Африці, але були відправлені в зону "СВО". Розширення вказаного контингенту планується на території Буркіна-Фасо, а основним видом діяльності найманців буде підготовка місцевих та перепідготовка нових хвиль місцевих найманців для відправки на війну проти України. Зауважимо, що легких заробітків не існує й ціна за свої злочини зростає вже в Україні. Понад 350 тис. ліквідованих нацистів ЗС РФ про це свідчать, але не особисто", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін заявив, що засновник ЧВК Вагнер "Пригожин підірвав себе сам". За його словами, Пригожин з Уткіним самі себе і свій літак підірвали ручними гранатами, і їх ніхто не збивав. Крім того, Путін додав, що, ймовірно, Пригожин і керівництво Вагнера вживали наркотики.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Європа не вірить обіцянкам Трампа Україні - ЗМІ 11 июля 2025
Європейські країни в невіданні щодо планів американської адміністрації щодо своєї безпеки та підтримки України. Політика Дональда Трампа залишається непередбачуваною, але в контактах з Пентагоном справи йдуть ще гірше.
Керівництво Литви спускалося в укриття через невідомий дрон з Білорусі 11 июля 2025
Через порушення повітряного простору прем’єр-міністра Гінтавтаутаса Палуцкаса та спікера Сейму Саулюса Скверняліса перевели до укриття за рішенням служби безпеки
Ведуча "Хіт FM" закрутила роман із старшим на 10 років Героєм України: він влаштував "спецоперацію", щоб познайомитися Доля звела їх у Києві