Росія витратила на атаку проти України 620 млн доларів - ЗМІ

2 января 2024

Росія витратила на масовану ракетну атаку у вівторок, 2 січня, близько 620 мільйонів доларів. Про це заявило видання Forbes з посиланням на дані командування Повітряних сил ЗСУ та власні розрахунки.

За попередніми даними, окупанти застосували проти України 99 засобів повітряного нападу: ракети різних типів та ударні БпЛА. Зокрема, першій хвилі ворог атакував "шахедами" - усі 35 ударних БпЛА Shahed-136/131 знищено.

Вранці ворог застосував стратегічну авіацію – бомбардувальники Ту-95МС. 16 літаків запустили не менше 70 крилатих ракет Х-101/Х-555/Х-55. 

Крім того, зафіксовано пуски десяти аеробалістичних ракет Х-47М2 Кинджал із винищувачів МіГ-31К.

Ворог атакував із моря трьома крилатими ракетами Калібр, а з півночі – 12-ма ракетами Іскандер-М/С-300/С-400. Із літаків тактичної авіації Су-35 застосовано чотири протирадіолокаційні ракети Х-31П.

Українські захисники знищили 10 із 10 аеробалістичних ракет Х-47М2 Кинджал, 59 із 70 крилатих ракет Х-101/Х-555/Х-55 та три з трьох крилатих ракет Калібр.

Для розрахунку вартості цих ракет ЗМІ використовувало такі оцінки:

  • вартість ракети Х-101 – $13 млн,
  • Калібр – $6,5 млн,
  • Іскандер – $3 млн,
  • Онікс – $1,25 млн,
  • Х-22 – $1 млн,
  • Точка-У – $0,3 млн,
  • Х-55 – $2 млн,
  • Х-555 – $4 млн,
  • Х-47 Кинджал – $15 млн,
  • Shahed-136 – $50 000.

Як відомо, вранці 2 січня армія Росії запустила по Україні ракети. Під масованим ударом опинилися Київ та Харків, вибухи лунали й в інших регіонах.
 
Росіяни вночі та зранку 2 січня випустили по Україні 99 ракет різних типів та 35 дронів-камікадзе. Силам ППО вдалося знищити 72 ракети та усі безпілотники.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Чому нарощені вії втрачають вигин і як цього уникнути? 29 октября 2025

Детальний аналіз причин втрати вигину нарощених вій. Технічні помилки майстрів, помилки догляду клієнтів та професійні рекомендації для збереження ідеальної форми

Как выбирать ювелирный подарок? 27 октября 2025

При выборе украшения целесообразно придерживаться некоторых правил, особенно если вы не уверены в том, что точно знаете, чего хочет тот или та, которым вы хотите сделать подарок

Архітектурні та культурні пам’ятки Києва, які варто побачити 26 октября 2025

Столиця України має багатовікову історію, де кожен куточок приховує таємниці минулого. На вулицях Києва, ви побачите як гармонійно сусідять старовинні храми та сучасні архітектурні шедеври, музеї та зелені парки

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

NDO 5.0
NDO

Отзывов: 1

шуруповерт МАКІТА 0.3
шуруповерт МАКІТА

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше