Росія засекретила статистику виробництва дизельного пального

29 августа 2024

Після низки пожеж на нафтобазах і нафтопереробних заводах Росії, російська влада засекретила нові дані про випуск пального у країні. Про це пишуть росзМІ у четвер, 29 серпня.

З опублікованої 28 серпня доповіді Федеральної служби державної статистики вилучено цифри про випуск дизельного пального, мазуту, зрідженого пропану та бутану. Зазначається, що "ці дані більше не публікуються на підставі рішення уряду РФ".

Наприкінці травня Росстат засекретив статистику про випуск бензину. Міненерго РФ пояснювало цей захід геополітичною ситуацією та загрозою "маніпулювання ринком з боку недобросовісних учасників".

У новому коментарі федеральної служби мовиться, що "найчастіше статистичні дані про виробництво пального можуть бути використані для необґрунтованого тиску на ринок і створення штучного ажіотажу".

Раніше Росстат повністю припинив публікацію даних про виробництво нафтопродуктів у РФ.

Водночас продовжує публікувати місячну динаміку виробництва коксу та нафтопродуктів. За даними відомства, у липні випуск такої продукції зріс на 7,2% до червня, але знизився до липня 2023 року на 2,7%. За сім місяців 2024 року виробництво коксу та нафтопродуктів у РФ знизилося на 3,2%.

Нагадаємо, нещодавно українські спецслужби ударили по складах із пальним в Ростовській і Бєлгородській областях Росії. Під удар потрапив склад пально-мастильних матеріалів на території комбінату Атлас Управління Федеральної агенції державних резервів РФ в Ростовській області та нафтобазу Губкінська в Бєлгородській області.

Крім того, Сили оборони атакували військовий аеродром Морозовськ у Ростовській області. На об’єкті відбулась потужна детонація.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Анна Кошмал пояснила, чому не змогла схуднути після других пологів 18 августа 2025

Доньці Анни Кошмал уже 5 місяців

Дружина помічника головного тренера "Динамо" Гусєва замилувала півторарічним сином-білявчиком. Фото 18 августа 2025

Дружина помічника головного тренера "Динамо" Олега Гусєва, Валерія Гусєва вирішила поділитися з підписниками фото останніх днів літа. 

Анна Кошмал про пошук себе, веганство, відмову від алкоголю та купівлі торбинок "із дітей корови" 18 августа 2025

Акторка Анна Кошмал, яка вже давно є веганкою, розцінює це свій свідомий вибір, зокрема, як відмову стереотипу, нав'язаного суспільством.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

129 школа м київ 4.8
129 школа м київ

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше