Росіяни "жорстоко" провчили Rammstein за підтримку України, влаштувавши сміховинні протести

23 сентября 2023

Росіяни озлобилися на німецький рок-гурт Rammstein через те, що на концертах музиканти піднімають український прапор і підтримують біженців з України. Лють громадян країни-терористки досягла свого піку, коли симфонічний оркестр в Уфі оголосив про концерт, де планував виконати пісні з репертуару рокерів.

Обурені росіяни вирішили не залишати це просто так і позбавити співгромадян можливості послухати музику, а оркестр – заробити на цьому. Активісти влаштували протести і добилися свого – відомстили Rammstein, які абсолютно нічого не втратили і, мабуть, навіть не знали про те, що їхня музика лунатиме в глибинці РФ (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Виступ симфонічного оркестру мав відбутися 24 вересня у "Конгрес-Холлі Торатау". За два дня до заходу шанувальникам року, які придбали квитки, оголосили про зрив планів.

21 вересня громадські діячі із Сибірської правозахисної групи висловили свій сміховинний протест проти концерту, оскільки, на їхню думку, колектив Rammstein "підтримує нацистський режим України".

Організатори, які вже стикалися з загостренням "патріотичності" у деяких особливо затятих путіністів, вирішили без бою скасувати виступ і продовжити тур іншими містами.

Таким чином, росіяни, бажаючи помститися іноземцям, шкодять тільки своїм співвітчизникам, видаючи це за патріотизм.

Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення зʼясувалося, що лідер гурту Тілль Ліндерманн на вокзалі в Німеччині допомагав українським біженцям з житлом. Крім цього, гурт Rаmmstеin неодноразово підтримував українців на концертах, піднімаючи синьо-жовтий прапор та присвячуючи жертвам терористичних нападів РФ пісні.

Як писав OBOZREVATEL, нещодавно фронтмен Rammstein став фігурантом скандалу, опублікувавши кліп з росіянками, знятий у Москві. Докладніше про це – читайте за посиланням.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Києві приспустили головний прапор України 6 апреля 2026

У Києві приспустили головний прапор України

Китай і Росія обговорили підтримку Ірану - ЗМІ 6 апреля 2026

Кремль відкрито став на захист Ірану, назвавши кризову ситуацію навколо Ірану наслідком "неспровокованої агресії США та Ізраїлю".

Порт Усть-Луга відновив перевантаження нафти - ЗМІ 6 апреля 2026

Попри відновлення роботи порту, атаки суттєво вплинули на російську нафтову інфраструктуру.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Укроп  
Укроп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше