18 марта 2023

Росіяни нарешті показали громадськості того самого школяра, в якого 2 березня цього року нібито "стріляла українська ДРГ". Хлопчик, якого назвали Федором, буквально за 2 тижні повністю зцілився від поранення в груди і вже вільно відвідує концерти пропагандистських співаків.
Про це розповів губернатор Брянської області в Telegram-каналі, додавши фотографії дітей. Зніматися для пропагандистського сюжету запросили не тільки Федора (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

До Брянську приїхав затятий пропутінський артист SHAMAN (справжнє імʼя – Ярослав Дронов), щоб заспівати свої пропагандистські треки. На виступ покликали дітей, які нібито постраждали від "української ДРГ" два тижні тому.

Головного героя пропагандистського сюжету символічно одягнули в темно-зелений костюм з елементами камуфляжу.

"Сьогодні SHAMAN виступає у Брянську. Ярослав, захоплений відвагою та мужністю нашого юного героя Федора, запросив його з мамою та молодшою сестрою, дівчаток, яких він врятував, та доньку одного із загиблих того трагічного дня на свій концерт", – написав губернатор області.

Нагадаємо, коли в Росії 2 березня відбувся "терористичний акт" офіційні росЗМІ та урядовці не змогли одразу визначитися, кого таки "поранили" в шкільному автобусі.
Через 4 дні на звʼязок вийшов пропагандист Борис Корчєвніков, який видав фантастичну історію, гідну блокбастера. За його словами, 11-річний Федір грудьми закрив дівчат-однолітків від кулі та з нею через ліс дійшов до лікарні.
Як писав OBOZREVATEL, 2 березня в РФ заявили, що нібито "українська ДРГ" обстріляла шкільний автобус у Брянській області й захопила заручників. Нібито загинув чоловік і було поранено дитину. Проте заяви російської влади суперечили одна одній, і в результаті з'ясувалося, що ніякого автобуса з дітьми не було, а школи перебувають на дистанційному навчанні.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Казахстан відновив відвантаження нафти у порту Новоросійська 28 июля 2026
Відновлення прийому нафти дозволяє нафтодобувним компаніям відновити експортні операції через морський термінал.
На оголошення про продаж украдених даних тепер припадає майже половина пропозицій у даркнеті 28 июля 2026
Фахівці центру моніторингу та реагування на кібератаки RED Security SOC (входить до МТС) вивчили близько 80 тисяч оголошень на тіньових ресурсах з метою дослідження структури та динаміки нелегального ринку кіберпослуг. В результаті було встановлено, що близько половини від загальної кількості оновлень пов'язані з продажем витоків баз даних. До трійки лідерів увійшли оголошення про продаж зламаних акаунтів для різних платформ та шкідливого програмного забезпечення.
Ольга Фреймут з двома дітьми повернулася до України 28 июля 2026
Українська телеведуча Ольга Фреймут, яка під час війни мешкає у Великій Британії, ненадовго повернулася до України разом із двома молодшими дітьми.