30 мая 2024

Суд виніс вирок водію, який збив на смерть 14-річну дівчинку в селі Сулимівка Київської області. У момент ДТП чоловік перебував за кермом у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.
Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної прокуратури. Наступні 9 років зловмисник має провести за ґратами.
"Дорожньо-транспортна пригода сталась ввечері 31 жовтня 2022 року в селі Сулимівка Бориспільського району. Прокурори у суді довели, що, перебуваючи за кермом автомобіля у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, засуджений скоїв наїзд на 14-річну дівчину, яка рухалася в попутному напрямку вздовж узбіччя. Дитина від отриманих тілесних ушкоджень померла на місці ДТП", – розповіли в пресслужбі.
У прокуратурі додали, що після скоєння аварії водій покинув місце події. Машину він відігнав та залишив у Черкаській області, а сам повернувся додому. Його затримали наступного дня після смертельної автопригоди.

За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Київської обласної прокуратури суд визнав чоловіка винним. Йому призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 9 років.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Дніпровському районі Києва у вівторок, 28 травня, маршрутний автобус збив на смерть чоловіка. Щоб дістати тіло загиблого з-під автотранспорту, на місце викликали рятувальників.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Samsung представила смартфон Galaxy Z Flip7 Olympic Edition, але продавати його не буде 27 января 2026
Компанія Samsung анонсувала Galaxy Z Flip7 Olympic Edition — спеціальну версію складного смартфона, розроблену ексклюзивно для спортсменів, які братимуть участь у майбутніх зимових Олімпійських та Паралімпійських іграх 2026 року в Мілані та Кортині.
Активна розвідка Києва: що шукають росіяни 27 января 2026
Активна розвідка Києва: що шукають росіяни
За рік майже 600 тисяч росіян були оголошені банкрутами 27 января 2026
Загальна кількість фінансово неспроможних росіян з часу появи інституту судового банкрутства у 2015 році сягла 2,22 млн осіб.