ЄС готовий до зупинки постачання газу РФ взимку – ЗМІ

28 сентября 2022

Країни Європи зможуть повністю відмовитися від постачання російського газу наступної зими, йдеться у звіті Bloomberg NEF.
Це стало можливим завдяки можливості закуповувати скраплений природний газ майже на 40% більше, ніж на рік раніше, і цього достатньо, аби компенсувати повну зупинку російських газопроводів, яка має статися 1 жовтня.
 
Згідно з основним сценарієм, який визначає, що погодні умови відповідають середньому показнику за останні 10 років, і за відсутності потоків російського газу очікується, що Європа імпортує 40 млн тонн СПГ цієї зими і трохи більше наступного літа для поповнення запасів. Це означає, що взимку ЄС матиме достатньо палива для виробництва електроенергії, аби компенсувати постачання з Росії.

Зазначається, що після того, як Європа викупить СПГ, на світовому спотовому ринку залишиться 12 млн тонн для Азії на зимовий період за необхідного обсягу 8 млн тонн.
 
Згідно зі звітом, більше російського СПГ надходитиме у Китай, попит на СПГ взимку, як очікується, впаде на 16% порівняно з минулим роком. Споживання у Японії впаде на 8%, бо країна включає вугільні електростанції. Попит у Південній Кореї може зрости на 10% у річному обчисленні через накопичення запасів.
Ризики постачання достатнього обсягу СПГ враховують затримку з перезапуском Freeport LNG у США та проблеми з постачанням у Єгипет і Нігерію.
 
Як відомо, цьогоріч частка російського газу в імпорті Євросоюзу знизилася з 40 до 9%.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Відомий священник заявив, що має "три броні", та отримав повістку від ТЦК 24 декабря 2025

Відомий священник заявив, що має "три броні", та отримав повістку від ТЦК Олексій Філюк пояснював, чому не перебуває на фронті

Китай знайшов новий спосіб заробляти в США на бумі штучного інтелекту 24 декабря 2025

Зовнішньоторговельна політика США спрямована на стримування технологічного та економічного розвитку Китаю, але в умовах буму штучного інтелекту китайські компанії знаходять можливості для заробітку, навіть не маючи змоги постачати передову продукцію до США через захисні тарифи або політично мотивовані санкційні обмеження.

Вибух у Москві: жертвами стали поліцейські 24 декабря 2025

Слідчий комітет повідомляє про двох поранених співробітників ДПС, у той час, як у соцмережах пишуть, що окрім поранених, є також загиблі.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Medion Group 4.0
Medion Group

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше