Телеведуча Регіна Тодоренко раптово змінила колір волосся

8 декабря 2020

Телеведуча Регіна Тодоренко наприкінці року вирішила порушити свою стабільність. Сама від себе не очікуючи, зірка пофарбувалася у рожевий колір.

Себе оновлену Тодоренко показала в Instagram.

"Я теж не очікувала. За вчорашнім опитуванням в сторіс я зрозуміла, що занадто стабільна, адже 50% опитаних відповіли, що мій максимум - це натуральний колір волосся)", - прокоментувала Регіна.

Процес перетворення Регіна теж показала

А це вже яскравий результат

До речі, теж у рожевий нещодавно пофарбувалася і Michelle Andrade. 

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Джессіку Альбу підловили за поцілунком з новим бойфрендом, молодшим на 11 років 29 июля 2025

Джессіка Альба показалася в обіймах нового обранця, який молодший за неї на 11 років

В мережі з'явилися кадри, як Білик завітала на шашлики до Зіброва 29 июля 2025

Співак Павло Зібров провів неділю 27-го липня в дуже теплій компанії: до нього в гості завітала подруга, співачка Ірина Білик.

Дружина Усика продовжує тішити контентом з відпочинку після його переможного бою проти Даніеля Дюбуа 29 июля 2025

Дружина триразового абсолютного чемпіона світу з боксу у надважкій вазі Олександра Усика, Катерина Усик продовжує тішити контентом з відпочинку після його переможного бою проти Даніеля Дюбуа.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Олена 0.9
Олена

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше