Юрушева написала Скічку оду кохання

23 октября 2020

Місяць тому депутат від "Слуги народу" Олександр Скічко та бізнеследі Єлизавета Юрушева відзначили третю річницю свого шлюбу.

Аж раптом днями в Лізи з'явилося натхнення на цілу оду кохання, яку вона присвятила своєму чоловікові.

Її вона написала, звісно ж, в Instagram.

"Любов не потрібно ніде шукати. На щастя чи на жаль, її не можна знайти десь на полиці і забрати додому. Вона сама тебе знайде, підійде і укутає усіма цими мурашками, але тільки за однієї умови - потрібно бути відкритою і вміти вчасно її прийняти. А знайде вона тебе завжди сама, правда", - почала Юрушева.

Пара відгуляла весілля в 2017-му у горах Грузії

"У моєму випадку любов мене сама знайшла. Хоч це була і не любов з першого погляду (так-так, я його сприймала як просто хлопчика-ведучого, а він мене - як дівчинку-мажорку), але в потрібний момент все змінилося. Коли ми познайомилися, я навіть не підозрювала, що в ньому такий потужний чоловічий стрижень", - зізналася вона.

"Це людина - танк, без перебільшень. Я щодня дивуюся його працьовитості і терпінню. Я сама не очікувала, що він такий класний. А взагалі, ми обидва непогані, тому що намагаємося постійно вчитися одне в одного, підтримувати, піклуватися", - зауважила Ліза.

Медовий місяць закохані провели у Греції

"З ним я переконалася, що відносини - це завжди дві людини, що потрібно все обговорювати і промовляти. Але найголовніше, що з ним я завжди почуваюся справжньою жінкою без ось цього "все сама" тощо. Тому що поруч зі мною чоловік моєї мрії, якого, здається, я шукала все життя. Але однак виявилося, що шукати нікого і не треба було, бо любов не шукають. Вона все робить за тебе сама", - наголосила Юрушева.

Окрім песика, Сашко та Ліза виховують двох дітей 

Фото з Instagram

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Киеве мусоровоз провалился под асфальт 28 ноября 2020

В Киеве, на улице Олеся Гончара, мусоровоз провалился колесом под асфальт

В Лондоне запретят выпивать в пабах и ресторанах без закуски 28 ноября 2020

С началом зимы в британской столице вступает в силу очередная фаза ограничительных мер в связи с пандемией коронавируса.

Названы лучшие фрукты для контроля сахара в крови, полезные даже диабетикам 27 ноября 2020

По словам специалистов, лучшими для контроля сахара в крови являются фрукты с низким гликемическим индексом (ГИ) – в этом плане они могут быть полезны даже диабетикам.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Soccer shop 0.7
Soccer shop

Отзывов: 1

Реселлер Hostpro 5.0
Реселлер Hostpro

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое