15 января 2024
Президентка Молдови Мая Санду заявила, що її країна намагається захистити себе від ризиків дестабілізації з боку Росії, але вразливі місця все ще залишаються, цітує її Agerpres.
Санду нагадала, очікує спроб РФ дестабілізувати ситуацію в країні навесні цього року, у розпал передвиборчої кампанії перед президентськими виборами.
"Ми знаємо, що цієї весни Росія відновить свої дії, щоб спробувати дестабілізувати ситуацію", – сказала президентка Молдови.
Вона запевнила, що молдовська влада усвідомлює ці ризики та вживає всіх заходів, щоб запобігти цим дестабілізаціям.
"Ми повідомляємо громадянам про ці ризики, як ми робили минулого року, коли Росія мала намір повалити уряд (під час акцій протесту, організованих проросійськими силами). Разом із громадянами та державними інституціями ми намагаємось захистити себе від цих ризиків, але у нас ще є над чим працювати, все ще є вразливі місця", – додала Санду.
Президентські вибори в Молдові мають відбутися восени 2024 року.
Нагадаємо, що Молдова планує модернізовати систему протиповітряної оборони, щоб протидіяти загрозам з боку РФ.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Знімки NASA підтвердили пожежу на ГПЗ в Росії 22 февраля 2026
Атаку на Нафтогорський газопереробний завод підтвердив губернатор Самарської області Вячеслав Федорищев.
У Трампа розглядають варіант ліквідації лідера Ірану та його сина - ЗМІ 22 февраля 2026
План ліквідації Хаменеї та потенційного наступника був запропонований Трампу кілька тижнів тому й залишається одним із робочих варіантів дій.
Британія ініціює усунення Ендрю з лінії спадкоємців трону 22 февраля 2026
Цей процес потребуватиме не лише розробки нового законодавства і голосування у парламенті, але й погодження з 15 країнами Британської Співдружності.