14 марта 2016
Для многих поклонниц известного телесериала "Секс в большом городе" Сара Джессика Паркер навсегда останется иконой стиля. Тем не менее, даже те, кто совершенно не оценил прелесть героини, роль которой сыграла Паркер, несомненно полюбят ее в реальной жизни.
Каждое появление актрисы на публике вызывает восторг, ведь даже в обыденной жизни ей удается быть на высоте. Недавние снимки, на которых папарацци запечатлели Паркер в Нью-Йорке, в очередной раз доказывают, что эта женщина может выглядеть женственно и стильно даже в 50 лет и без помощи стилистов!



Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
США в ООН: Час не на боці РФ, вона має зупинитися 23 июня 2026
Росія втрачає щомісяця близько 40 тисяч солдатів, а російська економічна наразі "у вкрай скрутному становищі". Тим часом Україна швидко впроваджує інновації на фронті.
Дієтологи розповіли, як продовжити молодість за допомогою 10 продуктів 23 июня 2026
Здоров’я, самопочуття і навіть зовнішній вигляд людини багато в чому залежать від раціону харчування. Турецькі…
РФ перекидає ППО з фронту для захисту Москви - ЗМІ 23 июня 2026
У російській столиці побачили РГК Панцир із захисною металевою сіткою, яка зазвичай використовується виключно в зоні бойових дій.