Селена Гомес снялась для мужского журнала GQ

19 апреля 2016

Автором снимков стал фотограф Виктор Демаршелье.

Хотя Гомес всего 23 года, она работает в шоу-бизнесе уже более половины своей жизни, все это время оставаясь на глазах у публики.

Сама звезда этим не огорчена: "Я сама выбрала это. Так что я не собираюсь сидеть здесь и говорить: "О, Боже мой, бедная я, у меня не было нормального детства"".

Селена Гомес начала свою карьеру на телевидении еще в 2002 году. Она наиболее известна своими ролями в фильмах и передачах студии Walt Disney Pictures.

kinoafisha.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Дрони почали нищити склади Ozon в Росії 23 августа 2026

Зі складу в Чапаєвську евакуювали 500 співробітників. Наразі він повністю охоплений полум’ям.

Шон Пенн розчулив потужною промовою до світу про феномен України 22 августа 2026

"Ми підводимо українців у катастрофічних масштабах". Шон Пенн розчулив потужною промовою до світу про феномен України Актор присоромив американців

Тисяча людиноподібних роботів RealMan Robotics займе цього року реальні робочі місця на кухнях і в аптеках 22 августа 2026

На Всесвітній конференції робототехніки (WRC) 2026 року в Пекіні китайська компанія RealMan Robotics продемонструвала роботів, які виконують такі завдання, як обробка ліків, огляд електрощитів, приготування їжі та дистанційна налаштування обладнання. Система управління GLN (Global Link Network — «Глобальна Мережа Зв'язку») від RealMan дозволяє дистанційно контролювати роботів з мілісекундними затримками та збирати дані з реальних виробничих процесів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше