Селену Гомес помітили на зйомках серіалу в трендовому шкіряному тренчі від українського бренду

20 марта 2023

Всесвітньо відома американська співачка та актриса Селена Гомес засвітилася на зйомках третього сезону серіалу "Вбивства в одній будівлі". 30-річну зірку помітили у трендовому шкіряному тренчі. Як виявилось, це річ від популярного українського бренду під назвою Olēnich, основоположницею якого є дизайнерка з Одеси Яна Оленич.

Відповідними знімками похвалилися на сторінці самої компанії в Instagram. Як можна побачити на сайті Olēnich, вартість актуального плаща, як у знаменитості, становить 596 євро (23 тисячі гривень).

"Селена Гомес носить тренч FW22 під час роботи зі Стівом Мартіном та Мартіном Шортом у третьому сезоні серіалу "Вбивства в одній будівлі", – залишили в описі представники бренду.

Тренч баклажанового відтінку довжини міді з колекції осінь-зима-2022 виготовлений з екошкіри. Пояс одного кольору з плащем вдало підкреслив талію артистки.

Гомес доповнила образ світло-рожевою сорочкою, а також укороченими джинсами чорного кольору. На ногах зірки можна розглянути білі черевики на високій платформі від відомого бренду Dr. Martens. Також співачка додала кілька золотих прикрас, які гармонійно вписалися у загальну картинку.

Зазначимо, прем'єра серіалу "Вбивства в одній будівлі" від Hulu відбулася у січні 2021 року. Селена Гомес виконує в ньому одну з головних ролей – Мейбл Мора. Сюжет розгортається навколо трьох друзів, які наважуються записувати подкаст про вбивства, що сталися у їхньому будинку. Вихід нового сезону заплановано на літо цього року. Зйомки відбуваються у Нью-Йорку.

Нагадаємо, нещодавно Селена Гомес стала найпопулярнішою дівчиною в Instagram за всю історію, набравши понад 400 млн фоловерів. Вона випередила Кайлі Дженнер, Аріану Гранде, Бейонсе, Кім Кардаш'ян, Тейлор Свіфт, Кендел Дженнер. Зазвичай її пости набирали близько 10-15 млн лайків, але зараз ця кількість перевищила 20 млн.

Раніше OBOZREVATEL писав, що 21 грудня на популярній стрімінговій платформі Netflix відбулася довгоочікувана прем'єра третього сезону серіалу "Емілі в Парижі". У фінальній десятій серії глядачі могли побачити героїню Мінді Чен, яку втілила на екрані актриса Ешлі Парк у сукні від українського бренду Overthesea.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Китай зізнався у створенні кристала для бойових лазерів, здатних дістати супутники на орбіті 27 июля 2025

Китай зізнався у створенні кристала для бойових лазерів, здатних дістати супутники на орбіті

Трамп критикує Європу щодо міграції 27 июля 2025

Глава Білого Дому пропонує взяти приклад зі США, які в останній місяць не впустили жодного нелегального мігранта.

В Індії чоловік відкрив "посольства" неіснуючих країн 27 июля 2025

Харшвардхан Джайн в орендованій будівлі поблизу Нью-Делі організував роботу "представництв" таких "держав" як "Себорга" та "Західна Арктика".

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше