Шарлиз Терон на премьере фильма "Та еще парочка"

29 апреля 2019

43-летняя актриса выбрала для светского мероприятия наряд от Givenchy.

Вчера в Лондоне состоялась премьера фильма "Та еще парочка". Презентовали картину исполнители главных ролей – Шарлиз Терон и Сет Роген.

Шарлиз появилась на красной дорожке в шикарном образе. На ней было платье от Givenchy, которое состояло из черного верха с откровенным вырезом и пышной юбки цвета розовой фуксии.

Все внимание в образе актрисы было приковано к этому вырезу, которые слегка обнажал ее грудь.

kinoafisha.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

68-річного зірку "Один вдома" оштрафували за спробу скористатися послугами повії 12 января 2026

Зірка фільму "Один вдома" 68-річний актор Деніел Стерн, який зіграв крадія Марва, нібито отримав повістку у суд за спробу зняти собі проститутку.

Аліна Гросу у кліпі з коханим у балаклаві оголосила, що стане мамою вперше 11 января 2026

30-річна співачка Аліна Гросу оголосила про свою вагітність. Радісну новину зірка повідомила через кліп на пісню "Жити на повну", у якому знялася із загадковим виконавцем Don Maron, який ймовірно є її чоловіком та російським актором Романом Полянським. 

В Сінгапурі налагодили виробництво пальчикових батарейок з води та паличок 11 января 2026

У Сінгапурі реалізовано новий напрям у індустрії джерел автономного живлення — організовано масове виробництво екологічно чистого біорозкладного еквівалента лужних батарейок формату AA та AAA. Батарейки виготовляються з місцевої деревини з використанням води для електроліту. Доповнюють конструкцію електроди з цинку та марганцю, токсичність яких є низькою. В чергу за новинкою вишикувалися Logitech, Amazon, Apple Nimble та інші.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Реал Буд груп 5.0
Реал Буд груп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше