9 февраля 2024

У Національному комплексі "Експоцентр України" у четвер, 7 лютого, внаслідок російської ракетної атаки було пошкоджено павільйони, серед яких 3 пам’ятки архітектури. Комплексу заподіяно шкоди не менш ніж на 300 тисяч гривень.
Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив генеральний директор ВДНГ Євген Мушкін. На щастя, ніхто не постраждав.
"Шкоду ВДНГ не менш ніж на 300 тисяч гривень заподіяла держава-терорист росія під час чергового обстрілу України. Ми втратили вікна у десяти павільйонах та будівлях Експоцентру. Зокрема, постраждали 3 павільйони-пам’ятки архітектури на центральній площі та Оранжерея. Але головне – люди не постраждали. І це – щастя! Ми щиро вдячні ЗСУ за захист", – написав Мушкін.




Нагадаємо, країна-терорист РФ у середу, 7 лютого, атакувала Київ ракетами. Внаслідок обстрілу в місті частково зникло світло, через падіння уламків виникла пожежа, є постраждалі і четверо загиблих. Силами та засобами протиповітряної оборони над столицею та в районі міста було збито приблизно два десятка ворожих ракет.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Київській області в середу, 7 лютого, внаслідок ракетної атаки, попередньо, постраждало двоє осіб. Крім того, в регіоні пошкоджено житлові приватні та багатоквартирні будинки.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Білгороді евакуювали 1700 росіян через падіння авіабомби РФ 22 января 2026
Влада перекрила рух транспорту в районі пригоди; на місці працюють фахівці МНС та вибухотехніки.
Бруклін Бекхем забрехав про відмову його матері шити весільну сукню невістці: у мережі знайшли докази 22 января 2026
Користувачі мережі зробили ціле розслідування щодо весільної сукні невістки Девіда і Вікторії Бекхемів, 31-річної акторки та володарки мільйонних статків Ніколи Пельтц. А все після того, як їхній старший син, Бруклін опублікував заяву, де звинуватив маму в зіпсованій церемонії.
Проти незаконного використання контенту для навчання ШІ виступили художники, письменники та музиканти 22 января 2026
Приблизно 800 художників, письменників, акторів та музикантів приєдналися до нової кампанії під назвою «Крадіжка — це не інновація», яка виступає проти незаконного копіювання та використання ШІ-компаніями створених ними творів — проти того, що вони називають «крадіжкою в грандіозних масштабах».