Шмигаль та Рютте обговорили посилення української ППО

2 декабря 2025

Міністр оборони Денис Шмигаль провів зустріч із Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте у Брюсселі 1 грудня. Про це він повідомив у Телеграм.

Сторони обговорили ситуацію на фронті та пріоритетні потреби.

"Ключове питання – посилення ППО. Для стримування російського ракетного та дронового терору потрібні додаткові системи, а також ракети до них. Окремо зосередилися на ролі ініціативи PURL, критично важливої для стабільних постачань", – зазначив Шмигаль.

Міністр оборони зауважив, що Україна продовжує адаптувати сектор оборони до стандартів і принципів НАТО та реалізовувати спільні проєкти з партнерами.

Раніше стало відомо, що Нідерланди виділили €250 млн у межах ініціативи PURL на посилення ППО України, спрямувавши кошти на засоби протиповітряної оборони та боєприпаси для F-16.

Названо число знищених за місяць цілей РФ

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Додаток "Ти мертвий?" стрімко набирає популярність: навіщо його завантажують користувачі по всьому світу 15 января 2026

Додаток "Ти мертвий?" стрімко набирає популярність: навіщо його завантажують користувачі по всьому світу

Обрізав волосся і зняв окуляри: невпізнанний лідер "Валентина Стрикала" вперше за довгий час показав нове фото заради благої мети 15 января 2026

Обрізав волосся і зняв окуляри: невпізнанний лідер "Валентина Стрикала" вперше за довгий час показав нове фото заради благої мети Він не показував себе в мережі з 2021 року

Індія почала купувати нафту в Еквадору 15 января 2026

Компанія Indian Oil Corp придбала 2 мільйони барелів нафти середньої важкості сорту Oriente.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Medion Group 3.0
Medion Group

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше