Швейцарія змінила правила надання допомоги біженцям з України

16 августа 2022

У Швейцарії під час розгляду заявок на отримання соціальної допомоги тепер враховуватиметься фінансове становище українських біженців. Про це повідомляє SwissInfo.

Наголошується, що на сьогоднішній день трохи більше 60 тисяч людей з України прибули до Швейцарії та отримали статус захисту S, який дозволяє їм отримувати соціальну допомогу, а також працювати в країні.

Досі отримувати соціальну допомогу могли також заможні українці, проте минулого тижня кантональна влада, відповідальна за соціальну допомогу, погодилася посилити правила: щоб доходи та майно біженця враховувалися незалежно від того, отримані вони в Україні чи Швейцарії.

Якщо люди зі статусом S знімають кошти з банківських рахунків в Україні або купують інші активи, ці кошти повинні враховуватися при оцінці їхнього доходу. Єдиним винятком залишається автомобіль, оскільки він необхідний для повернення на батьківщину.

Нагадаємо, ФРН запроваджує нові правила для українських біженців. До 31 серпня українцям дозволено перебувати у Німеччині незалежно від використання безвізу чи депортації.

Раніше повідомлялося, що у Чехії українських біженців позбавили безкоштовного медичного страхування.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У протестах у Дагестані побачили "український слід" 30 сентября 2022

Акції проти мобілізації пройшли у столиці регіону, Махачкалі, а також у другому за чисельністю населення місті республіки, Хасавюрті.

Німецька розвідка надає Україні дані про війська РФ - ЗМІ 30 сентября 2022

Розвідка ФРН передає Україні інформацію про пересування російських військ і перехоплені переговори солдатів РФ, повідомляють видання Die Zeit та ARD.

Українці створили програму для пошуку один одного за кордоном 30 сентября 2022

Українці Ігор П'ятницький та Влад Буйвол створили додаток "Нумо спільно". Його головне завдання – пошук наших громадян за кордоном для знайомств, обміну досвідом, дружніх зв'язків.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Lumi Dent 5.0
Lumi Dent

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое