Швейцарські льодовики тануть із рекордною швидкістю

30 сентября 2022

Швейцарські льодовики тануть із рекордною швидкістю – цьогоріч вони втратили шість відсотків свого залишкового об'єму, що майже вдвічі перевищує попередній рекорд 2003 року. Про це повідомляє Reuters.
 
Цьогоріч танення було таким екстремальним, що в одному місці знову з'явилася гола скеля, що залишалася прихованою протягом тисячоліть, а в іншому було знайдено тіла і навіть літак, загублений в Альпах кілька десятиліть тому.
 

Інші невеликі льодовики практично зникли.
 
Більше половини льодовиків в Альпах перебувають у Швейцарії, де температура підвищується приблизно вдвічі порівняно із середньосвітовими показниками.
 
Так вчені мусили проводити екстрені відновлювальні роботи на десятках об'єктів по всій території Альп, адже лід, що танув, загрожував зміщенням їхніх вимірювальних стовпів і знищенням даних.
 

Великі втрати, які цьогоріч становили близько трьох кубічних кілометрів льоду, стали наслідком дуже невеликої кількості снігу взимку у поєднанні із спекотною погодою.
 
Раніше повідомлялося, що NASA заявило, що вага найбільшого острова у світі – Гренландії істотно поменшала через танення криги.
 
У Чилі через аномальну спеку впав гігантський льодовик

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Xiaomi представила планшет Note E-Ink с чёрно-белым экраном 6 декабря 2022

Компания Xiaomi представила необычный планшет Note E-Ink — как можно догадаться по названию, новинка оснащена дисплеем на электронных чернилах. Десятидюймовая монохромная новинка уже доступна для предзаказа в Китае.

Фінляндію підштовхнули в НАТО ядерні погрози РФ - міністр 5 декабря 2022

Хоч сама Фінляндія не прагне мати ядерну зброю, їй треба було знайти можливості захисту. Саме тому вона відмовилась від нейтралітету, якого дотримувалась від часів Другої світової війни, каже міністр закордонних справ.

У Києві відкрили найбільший "Пункт незламності" - де він знаходиться та як працює 5 декабря 2022

У Києві відкрили найбільший "Пункт незламності": де знаходиться та як працює. Фото Він відкритий для громадян щодня 10:00 до 21:00

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое