30 сентября 2022
Єврокомісар із внутрішніх справ Ілва Йоханссон охарактеризувала інциденти з газопроводами Північний потік-1 та Північний потік-2 як попередження та анонсувала стрес-тест критичної інфраструктури в Європі. Про це вона сказала в ефірі каналу ZDF, пише Spiegel.
"Ми (Єврокомісія) зараз зв'яжемося з усіма державами-членами та проведемо стрес-тести щодо критичної інфраструктури. Наскільки я можу судити, це дуже розумна атака, яку не могла здійснити звичайна група людей", - сказала єврокомісар.
За її словами, є великий ризик, що за цим стоїть держава:
"Звичайно, у нас є підозри. Але поки що рано робити остаточні висновки".
Нагадаємо, на газопроводах Північний потік-1 та Північний потік-2 на початку тижня стався витік газу. Припускають, що це могло статися через підрив трубопроводів.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Хто з українських зірок їздить на найдорожчих машинах: у Тіни Кароль – "Гелік", а Нікітюк має розкішний Porsche 10 июля 2026
Хто з українських зірок їздить на найдорожчих машинах: у Тіни Кароль – "Гелік", а Нікітюк має розкішний Porsche. Фото Не всі хизуються своїми дорогими покупками
У Києві сімейна сварка через непорозуміння завершилась жорстоким вбивством 10 июля 2026
У Києві сімейна сварка через непорозуміння завершилась жорстоким вбивством. Подробиці справи Підозрюваній загрожує до 15 років позбавлення волі
Шлях до довголіття: чотири способи продовжити життя і управляти старінням 9 июля 2026
Стати довгожителем цілком можливо. Експерти рекомендують прямо зараз включити в повсякденне життя правила, які знизять…