5 марта 2024
17-річний син Андрія Шевченка, форвард "Вотфорда" Крістіан Шевченко отримав український паспорт.
Про це стало відомо Sport.ua. Тепер син президента Української асоціації з футболу зможе виступати за юнацькі збірні України. Залишилося пройти реєстрацію футбольного громадянства в ФІФА.
Минулого літа Крістіан вступив до клубу "Вотфорд", підписавши з ним контракт на 2 роки
Як пише видання, наставник збірної України U-19 Дмитро Михайленко вже бачить Крістіана Шевченка на позиції вінгера.
Про те, що син Шевченка збирається отримати українське громадянство, стало відомо на початку лютого. Хлопець народився у Великій Британії у 2006.
Тим часом старший син Шевченка, Джордан, який навчається в Єльському університеті, нещодавно почав вивчати українську мову.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Кот і Татарінцева похрестили дочку в її перший день народження. Фото 12 июля 2025
Виявляється, зіркове подружжя Євген Кот і Наталія Татарінцева об'єднали святкування першого дня народження донечки Лелі з важливою подією - її хрещенням.
Смарт-годинник стане продуктивнішим і ефективнішим — Qualcomm розробить для них новий процесор 12 июля 2025
Смарт-годинник стане продуктивнішим і ефективнішим — Qualcomm розробить для них новий процесор
Кайлі Дженнер знялася у колаборації для реклами свого бренду купальників 12 июля 2025
Косметична магнатка-мільярдерка Кайлі Дженнер, яку, до речі, запросили на весілля Джеффа Безоса та Лорен Санчес у Венеції, знялася у колаборації для реклами свого бренду купальників.