5 марта 2016
Протягом 2015 року Львів та Одеса на двох заробили на туристах трохи більше 5 млн грн, що надійшли до бюджетів.
Зокрема, за рахунок туристичного збору бюджет Львова отримав 2 млн 562 тис. грн – від юридичних осіб надійшло 1,787 млн грн, від фізосіб – 774,9 тис. грн. Ставка туристичного збору у Львові затверджена у розмірі 1% від вартості проживання (ночівлі) впродовж всього періоду в готелях, кемпінгах, мотелях, гуртожитках для приїжджих, закладах готельного типу (хостели).
В Одесі нарахування склали 2,5 млн грн. Департамент фінансів Одеської міськради з посиланням на дані Державної фіскальної служби повідомив, що на обліку в органах контролю міста зареєстровано 363 податкові агенти з туристичного збору.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Суд у США заблокував збір Трампа на візи 10 июня 2026
Суд визнав неправомірним збір у 100 000 доларів, котрий президент США запровадив за оформлення візи H-1B для висококваліфікованих іноземних працівників.
Названі 5 обов'язкових умов щасливого довголіття 10 июня 2026
Хочете жити довго? Тоді виконуйте ці правила.
Єврочиновники виступили проти розумних окулярів 9 июня 2026
Розумні окуляри з вбудованими камерами та підтримкою функцій штучного інтелекту піддаються все більшій увазі з боку європейських законодавців і регуляторних органів — чиновники активізували дискусії про те, чи суперечать ці пристрої європейським нормам щодо захисту приватного життя, повідомляє Politico. Люди, які потрапляють в кадр, не мають можливості відмовитися від обробки своїх даних, попереджають правозахисники.