14 ноября 2015
Знаменитый бренд Dolce & Gabbana дальше вдохновляется семейными ценностями.
Это касается и линии одежды и даже парфюмов. Вот и новый аромат от Dolce & Gabbana под названием The One обьединил в одну семью известного актера Мэттью МакКонахи и не менее известную Скарлетт Йоханссон. И вот первые промо-кадры с новой рекламы аромата.
kinoafisha.ua
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Путіну зводять особняк у Північній Кореї - ЗМІ 10 декабря 2025
Північна Корея зводить розкішні особняки на гостьовому комплексі Кумсусан для прийому високопоставлених іноземних лідерів, серед яких ймовірно глава Кремля.
Lenovo випустить ігровий ноутбук з висувним OLED-дисплеєм 10 декабря 2025
З гнучкими дисплеями експериментують не лише виробники смартфонів і планшетів. Компанія Lenovo навіть налагодила серійний випуск ноутбука ThinkBook Plus Gen 6 Rollable, який отримав розсувний у вертикальному вимірі екран. Тепер, судячи з нових ескізів, Lenovo готує ноутбук серії Legion Pro з розсувним дисплеєм для геймерів, але компоновка пристрою змінилася відповідно до специфіки експлуатації.
Безпілотне таксі Baidu відправило в реанімацію двох пішоходів у Китаї 9 декабря 2025
У центральній частині Китаю, в місті Чжучжоу, де компанія Hello експлуатує близько 30 безпілотних таксі, одне з них нещодавно скоїло наїзд на двох пішоходів, які внаслідок інциденту потрапили до відділення інтенсивної терапії. Обставини ДТП поки що з'ясовуються, компанія Hello призупинила експлуатацію своїх роботаксі на території міста.