7 ноября 2019
Актриса пришла на премьеру своего фильма.
Во вторник, 5 ноября, в Лос-Анджелесе состоялась премьера фильма "Брачная история" .
На мероприятии сверкала актриса Скарлетт Йоханссон, которая сыграла в фильме одну из главных ролей.
34-летняя звезда поразила присутствующих эффектным аутфитом. На Скарлетт был надет расшитый серебряным бисером корсет на молнии сбоку и юбка с запахом цвета ультрамарин, все от от Louis Vuitton.
Обращали на себя внимание серьги Йоханссон. Они были с довольно внушительных размеров камнями разного цвета.
Но изюминкой образа стала большая татуировка на спине актрисы, которую наряд не скрывал. Все желающие могли рассмотреть ветку роз и ягненка на звездном теле.


Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Google заплатить 135 мільйонів доларів за таємний збір даних користувачів Android і більше не буде «шпигунити» без дозволу 29 января 2026
Компанія Google готова виплатити 135 мільйонів доларів, щоб урегулювати колективний позов користувачів смартфонів Android. Позивачі звинуватили компанію в тому, що вона програмує операційну систему Android для збору їхніх стільникових даних без дозволу. Попередня угода з цього питання була досягнута з материнською компанією Alphabet у вівторок у федеральному суді штату Каліфорнія і потребує затвердження суддею, повідомляє Reuters.
Стармер прибув з візитом до Китаю 29 января 2026
Стармер є першим прем’єром Британії, котрий здійснив візит до КНР за минулі вісім років – після Терези Мей у 2018 році.
"Плавуча казарма": Данія відправила в Гренландію радянський корабель 29 января 2026
Частина солдатів, які наступного року візьмуть участь у навчаннях Arctic Endurance, з початку лютого розміщуватиметься на судні Ocean Endeavour.