Словакия и Украина запустили газовый интерконнектор

4 апреля 2016

С 1 апреля точка соединения Будинце газового интерконектора между Украиной и Словакией начала работу в двунаправленном режиме. Об этом сообщается словацкого оператора ГТС Eustream.

"С 1 апреля 2016 года точка соединения Будинце становится двусторонней - с возможностью входа со стороны Украины в направлении системы Eustream", - говорится в сообщении.

Отмечается, что максимальная суточная входная мощность со стороны Украины составляет 19 млн куб. м. на постоянной основе.

В дальнейшем, Eustream должен осуществлять динамическую оценку использования мощностей и заявляет о возможности предложить потенциальным клиентам ежемесячную дополнительную мощность, которая будет доступна на переменной основе.

Как сообщалось, с начала апреля Украина в пять раз сократила импорт газа из Словакии.

mignews.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Літак без керм X-65 від доньки Boeing буде керуватися струменями повітря 4 апреля 2026

Компанія Aurora Flight Sciences, дочірня компанія Boeing, оголосила про важливий етап у проекті експериментального літака X-65. Фюзеляж апарата доставлено у Вірджинію для фінальної інтеграції систем, де фахівці розпочали установку авіоніки, двигунів та інноваційної системи активного управління потоком (AFC). Літак X-65 буде керуватися в польоті не механікою та закрилками, а струменями повітря, що виходять з корпусу, як у фільмах про майбутнє.

Китайський аналог багаторазової ракети SpaceX Falcon 9 вибухнув у повітрі — він працював на керосині з вугілля 4 апреля 2026

Сьогодні о 12:17 за пекинським часом (07:17 за московським) з космодрому Цзюцюань у пустелі Гобі стартувала експериментальна ракета Tianlong-3 китайської компанії Space Pioneer. Це близький аналог багаторазової ракети SpaceX Falcon 9 Ілона Маска. Аномалія, що виникла під час польоту, призвела до провалу місії. Цікавою особливістю ракети є її паливо, яке виробляється з звичайного кам'яного вугілля.

В Росії перебрехали інтерв'ю Лаврова французькій журналістці 4 апреля 2026

Російське МЗС перекрутило "незручні" запитання журналістки і "додало" їй слів, які вона не говорила під час розмови.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Шахраї  
Шахраї

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше